Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2008, 09:10

autor: Jiker

Dodatki do Two Worlds już niedługo w ofercie Xbox Live Marketplace

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla tych użytkowników konsoli Xbox 360, którym przypadła do gustu przygoda zaserwowana w grze Two Worlds, dziele polskiego studia deweloperskiego Reality Pump. Jak poinformował wydawca produkcji, firma Southpeak Interactive, w ciągu najbliższych kilku tygodni do sprzedaży trafią dwa rozbudowane dodatki, które będzie można nabyć za pośrednictwem usługi Xbox Live.

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla tych użytkowników konsoli Xbox 360, którym przypadła do gustu przygoda zaserwowana w grze Two Worlds, dziele polskiego studia deweloperskiego Reality Pump. Jak poinformował wydawca produkcji, firma Southpeak Interactive, w ciągu najbliższych kilku tygodni do sprzedaży trafią dwa rozbudowane dodatki, które będzie można nabyć za pośrednictwem usługi Xbox Live Marketplace.

Pierwszy z nich będzie można zakupić już na początku przyszłego miesiąca. Natomiast drugi zostanie udostępniony niecały miesiąc później. Instalacja obu dodatków wprowadzi do Two Worlds wiele nowości. Znajdzie się wśród nich m.in. tryb player-versus-player, który urozmaici sieciowe możliwości polskiej produkcji, nowe questy (w tym kooperacyjne), mapy, a także różnego rodzaju broń i inne przedmioty, mogące wpłynąć na poprawę statystyk naszego bohatera.

Koszt nabycia każdego z dodatków zamknie się w kwocie 600 punktów. Przypominamy ponadto, że Reality Pump pracuje obecnie w pocie czoła także nad kontynuacją Two Worlds, noszącą podtytuł The Temptation. Więcej informacji na jej temat znajdziecie w jednej z naszych poprzednich wiadomości poświęconych cyklowi Dwóch Światów.