Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 lutego 2008

Myśli nieprzemyślane - Najlepsza gra pod słońcem

Redakcja GRYOnline.pl, 9 lutego 2008, 18:09

Zagrałem niedawno w fantastyczną grę. Przeszedłem ją od początku do końca praktycznie jednym tchem – z poprawką na pojawianie się w pracy i sporadyczne kładzenie się spać. Gra zrywa szczenę nowoczesną grafiką, ma doskonale zaprojektowane, różnorodne poziomy, zaprawione niejednym oryginalnym pomysłem.

Przyszłość branży gier według EA
Przyszłość branży gier według EA

Metatron, 9 lutego 2008, 17:21

Kilka, mniej niż obecnie, olbrzymich firm wydawniczych posiadających liczne studia deweloperskie i pozostający na uboczu niezależni producenci zmagający się z ciągłą wizją bankructwa – taką przyszłość branży gier roztoczył przed uczestnikami konferencji DICE John Riccitiello, szef EA.

Crackdown 2 wielce prawdopodobny
Crackdown 2 wielce prawdopodobny

Przemysław Zamęcki, 9 lutego 2008, 17:15

Shane Kim pełniący funkcję wiceprezesa w Microsoft Game Studios w wywiadzie udzielonym serwisowi Wired nie wyklucza powstania drugiej części gry Crackdown.

Bizarre zapowiedziało zawartość dodatkową dla Project Gotham Racing 4
Bizarre zapowiedziało zawartość dodatkową dla Project Gotham Racing 4

Przemysław Zamęcki, 9 lutego 2008, 16:59

Na dzień 14 lutego Bizarre Creations zapowiedziała premierę dwóch pierwszych dodatków do gry Project Gotham Racing 4, które pojawią się w usłudze Xbox Live Marketplace.

Na czym zagramy w Call of Duty 5?

Przemysław Zamęcki, 9 lutego 2008, 16:31

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że najlepszą grą ubiegłego roku według organizacji Academy of Interactive Arts & Sciences został wyprodukowany przez Infinity Ward Call of Duty 4: Modern Warfare. Jak widać, seria rozwija się, pora więc uchylić kolejny rąbek tajemnicy dotyczący jej przyszłości.

Amerykańska premiera gry Opoona 25 marca
Amerykańska premiera gry Opoona 25 marca

Metatron, 9 lutego 2008, 14:44

Nowa produkcja twórców odpowiedzialnych za oprawę graficzną serii Dragon Quest, firmy ArtePiazza, nosi zabawny tytuł Opoona i będzie dość oryginalnym RPG stworzonym specjalnie z myślą o konsoli Wii. Jak poinformował wydawca, firma Koei, tytuł zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 25 marca. Nie wiadomo jeszcze, kiedy możemy spodziewać się go w Europie.

Gra Discs of Tron w najbliższą środę w ofercie Xbox LIVE Arcade
Gra Discs of Tron w najbliższą środę w ofercie Xbox LIVE Arcade

Metatron, 9 lutego 2008, 14:35

Znany większości starszych graczy film Tron (1982) doczekał się sporej liczby gier wykorzystujących poszczególne motywy z tej starej, ale niepozbawionej uroku opowieści Disneya, w której programista został przeniesiony do wnętrza komputera.