Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 lutego 2008

Czy Ace Combat 6 pojawi się również na PlayStation 3?
Czy Ace Combat 6 pojawi się również na PlayStation 3?

Przemysław Zamęcki, 11 lutego 2008, 15:17

W najnowszym numerze magazynu PSM3, będącego częścią internetowego serwisu Computer and Video Games pojawiła się ciekawa informacja dla wszystkich fanów podniebnych wojaży.

Na białe wilki obława już wiosną

Von Zay, 11 lutego 2008, 14:53

Na oficjalnych stronach firmy Capcom, jeden z jej pracowników, Christian Svensson poruszył nurtujące, zwłaszcza posiadaczy Wii czekających na Okami w wersji dla ich konsoli, tematy – takie jak data premiery tegoż tytułu czy usprawnienia względem wersji dla PlayStation 2.

Czy Hot Shots Golf podąży tropem czwartej odsłony cyklu Devil May Cry?

Jiker, 11 lutego 2008, 13:55

Firma Capcom i jej najnowsza produkcja, czwarta odsłona cyklu Devil May Cry, rozbudziły żywą dyskusję na temat wykorzystania dysku twardego konsoli PS3 do przetrzymywania danych, umożliwiających skrócenie czasu potrzebnego na załadowanie się kolejnych lokacji i filmów. Wiele wskazuje na to, że zapoczątkowała także nową tradycję, której kontynuatorem będzie nowa odsłona serii Hot Shots Golf.

Microsoft potwierdza: Kudo Tsunoda odpowiedzialny za markę Gears of War

Jiker, 11 lutego 2008, 13:30

Shane Kim potwierdził styczniowe informacje, sugerujące transfer Kudo Tsunody do zespołu odpowiedzialnego za kreowanie marki Gears of War. Nie chciał jednak zabrać głosu w sprawie ewentualnej kontynuacji Gears of War.

Capcom pokazuje kolejnych bohaterów gry Street Fighter IV

Jiker, 11 lutego 2008, 12:55

Japońska firma Capcom zdecydowała się na publikację nowych zrzutów ekranowych z gry Street Fighter IV. Zaprezentowała jednocześnie kolejnych bohaterów najnowszej, trójwymiarowej odsłony cyklu. Ujrzeliśmy dzięki temu next-genowe podobizny Zangiefa, Blanki, E. Hondy, Guile’a, Chun Li oraz Dhalsima.

Next-genowy remake Bionic Commando już w fazie alfa
Next-genowy remake Bionic Commando już w fazie alfa

Jiker, 11 lutego 2008, 12:27

Next-genowa odsłona cyklu Bionic Commando weszła w fazę alfa. O fakcie tym poinformował za pośrednictwem oficjalnego bloga poświeconego grze Dan Thronström, główny producent gry oraz jeden z menedżerów szwedzkiego studia developerskiego GRIN.

Microsoft obniża cenę firmowej Wireless Racing Wheel
Microsoft obniża cenę firmowej Wireless Racing Wheel

Jiker, 11 lutego 2008, 11:01

Pod koniec zeszłego roku koncern Microsoft zdecydował się na obniżenie amerykańskiej ceny swojej firmowej kierownicy do Xboxa 360. Jednakże zbicie jej do poziomu 99 dolarów nie pociągnęło za sobą podobnego ruchu na terenie Starego Kontynentu. Ów błąd został naprawiony przed kilkoma dniami.

Trzecia odsłona cyklu Red Faction z podtytułem Guerrilla?

Jiker, 11 lutego 2008, 10:30

Z oficjalną zapowiedzią trzeciej odsłony cyklu Red Faction zapoznaliśmy się przy okazji publikacji raportu finansowego koncernu THQ. Pozycja widniała w nim jako Red Faction III i tak też przedstawiliśmy ją naszym Czytelnikom. Wiele wskazuje jednak na to, że kolejny RF ukaże się na rynku pod nieco innym tytułem.

Crysis na srebrnym ekranie? Nowa gra firmy Crytek w przeciągu 2-3 lat?

Jiker, 11 lutego 2008, 09:59

Crysis, jedna z najlepszych strzelanin FPP ubiegłego roku, trafi na srebrny ekran? Zważywszy na fakt, że takową ewentualność rozważa sam Cevat Yerli, szef zespołu Crytek, jest to bardzo prawdopodobne rozwiązanie. Gdyby wszystko potoczyło się w odpowiednim kierunku, Crysis mógłby być drugim filmem powstającym w oparciu o historie przedstawione w grach niemieckiego producenta.

Dead Space bez możliwości pauzowania!?
Dead Space bez możliwości pauzowania!?

Przemysław Zamęcki, 11 lutego 2008, 09:30

W kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku, to hasło promujące serię filmów z Obcymi. W nowej grze zatytułowanej Dead Space okrzyk przerażenia usłyszą nawet sąsiedzi za ścianą, kiedy gracz zamiast bezstresowo eliminować hordy potworów, nerwowo rozpocznie przeglądanie dźwiganego przez jego postać plecaka.

Codemasters poszukuje niedoszłego zabójcy Churchilla
Codemasters poszukuje niedoszłego zabójcy Churchilla

Przemysław Zamęcki, 11 lutego 2008, 08:27

Niecodzienną kampanię promocyjną swojej gry Turning Point: Fall of Liberty rozpoczął Codemasters. Jako że gra przedstawia alternatywny do rzeczywistego fragment historii świata, w której Niemcy zwyciężające w II Wojnie Światowej atakują Amerykę na jej własnym terytorium, wydawca postanowił odnaleźć sprawcę całego zamieszania: kierowcę taksówki, która w 1931 potrąciła ówczesnego premiera Wielkiej Brytanii, Winstona Churchilla.