Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 lutego 2008

Yahoo odrzuca ofertę Microsoftu

Metatron, 10 lutego 2008, 20:14

Ponad tydzień temu informowaliśmy o dość istotnym przejęciu, które mogło dojść do skutku. Otóż Microsoft pragnął wykupić Yahoo!, molocha internetowego ustępującego miejsca jedynie firmie Google. Gigant z Redmond proponował kwotę 44,6 miliardów dolarów. Dla zarządu firmy okazało się to jednak za mało.

W Multiwinię zagramy tego lata
W Multiwinię zagramy tego lata

Metatron, 10 lutego 2008, 18:59

Niemal rok temu firma Introversion poinformowała o planach stworzenia na PC gry RTS Multiwinia, czyli Darwinii przystosowanej do rozgrywek online. Do tej pory nie znaliśmy daty premiery wspomnianej produkcji, w końcu jednak deweloper postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że w grę zagramy już tego lata.

Code Lyoko: Quest of Infinity w czerwcu na PS2 i PSP

Metatron, 10 lutego 2008, 18:26

Oparta na serialu animowanym gra Code Lyoko: Quest of Infinity ukazała się rok temu w wersji na Wii. W czerwcu będą mieć okazję zagrać w nią również posiadacze PS2 i PSP – zapowiedziała firma Game Factory. Prace nad tytułem prowadzi studio deweloperskie Neko Entertainment.

Zapowiedziano sequel Puzzle Quest: Challenge of the Warlords
Zapowiedziano sequel Puzzle Quest: Challenge of the Warlords

Przemysław Zamęcki, 10 lutego 2008, 13:56

Po cichu, niemal kuchennymi drzwiami, D3Publisher of Europe zapowiedziało sequel jednej z najbardziej innowacyjnych gier ubiegłego roku – Puzzle Quest: Challenge of the Warlords.

Echochrome dostępny będzie w dwóch różnych wersjach
Echochrome dostępny będzie w dwóch różnych wersjach

Przemysław Zamęcki, 10 lutego 2008, 13:19

19 marca japońscy fani innowacyjnej rozgrywki będą mogli zapoznać się z nietuzinkową grą zatytułowaną Echochrome. Program pojawi się równocześnie w dwóch wersjach: na płycie UMD na kieszonsolkę PSP oraz na PlayStation 3. Tę drugą wersję będzie można ściągnąć oczywiście za pośrednictwem usługi PlayStation Store. Czy poza tym faktem obie wersje będą się od siebie jeszcze czymś różnić?

Commanders: Attack of the Genos w tę środę na XBLA
Commanders: Attack of the Genos w tę środę na XBLA

Przemysław Zamęcki, 10 lutego 2008, 12:47

Według informacji zawartych na oficjalnej stronie koncernu Sierra, w najbliższą środę, oprócz zapowiadanej już przez nas Discs of Tron, do listy gier dostępnych dzięki usłudze Xbox Live Arcade powinna dołączyć strategia zatytułowana Commanders: Attack of the Genos.