Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 lutego 2008

Okrrrutny konkurs - Reaktywacja
Okrrrutny konkurs - Reaktywacja

Redakcja GRYOnline.pl, 1 lutego 2008, 18:47

Witam serdecznie po dłuuugiej przerwie, po wielu prośbach o wznowienie Okrrrutnego konkursu i po równie wielu niedotrzymanych obietnicach uczynienia tegoż. Koniec końców udało mi się przyoszczędzić nieco czasu na zmajstrowanie konkursu, a ponieważ mamy do czynienia z powstaniem z martwych, postanowiłem wrócić do początku idei.

Czy Spitfire Heroes: Tales of the Royal Air Force podbije serca posiadaczy Nintendo DS?

Jiker, 1 lutego 2008, 17:06

Spitfire Heroes: Tales of the Royal Air Force to kolejny symulator lotu przygotowany z myślą o konsoli Nintendo DS. Jest zarazem jednym z pierwszych, który podejmuje temat podniebnych zmagań toczonych w trakcie II wojny światowej.

Microsoft zamierza wykupić Yahoo!

Vercetti, 1 lutego 2008, 14:45

Jeżeli dotąd pozycja korporacji Google w segmencie internetowych wyszukiwarek i firm zajmujących się reklamowaniem stron w sieci była niezagrożona, to już niebawem ten stan rzeczy może się diametralnie zmienić. Wszystko za sprawą decyzji, jaką podjęli dziś szefowie koncernu Microsoft. Prezesi giganta z Redmond oświadczyli, że zamierzają wykupić największego konkurenta Google, portal Yahoo!, oferuj

Nowy projekt autorów PaRappa the Rapper ujawniony
Nowy projekt autorów PaRappa the Rapper ujawniony

Vercetti, 1 lutego 2008, 12:30

W grudniu firma Majesco Entertainment ogłosiła, że autorzy gry muzycznej PaRappa the Rapper, panowie ze studia NanaOn-Sha opracowują dla niej nowy, przeznaczony na konsolę Wii, tytuł. Dzisiaj wiemy już, że produktem tym jest Major Minor's Majestic March, a rolą, w jaką przyjdzie nam się w nim wcielić, będzie posada dyrygenta niewielkiej orkiestry.

Men of War – kolejny projekt twórców Faces of War
Men of War – kolejny projekt twórców Faces of War

Vercetti, 1 lutego 2008, 11:35

Działająca pod egidą 1C Company firma 505 Games ogłosiła, że jeszcze tego lata na rynku ukaże się strategia Men of War, powstająca w siedzibie studia Best Way. Produkcja ta będzie kontynuacją poprzednich dzieł ukraińskich deweloperów - Soldiers: Ludzie Honoru oraz Faces of War: Oblicza Wojny.

Black Lion Studios zapowiada Shadow Harvest
Black Lion Studios zapowiada Shadow Harvest

Przemysław Zamęcki, 1 lutego 2008, 11:12

Niemieckie Black Lion Studios zapowiedziało, iż w trakcie dewelopingu znajduje się gra zatytułowana Shadow Harvest.

Rock Band na Wii potwierdzony

Przemysław Zamęcki, 1 lutego 2008, 10:29

Miało nie być, a jednak będzie. Electronic Arts potwierdził, że również konsola Nintendo Wii otrzyma swoją wersję Rock Band. Wspomniał o tym jeden z szefów koncernu na wczorajszej konferencji prasowej. Poznaliśmy także przybliżoną datę premiery gry na PS2, PS3 i Xboxa 360 w Europie, która to powinna nastąpić w pierwszym kwartale przyszłego roku fiskalnego, a więc między 1 kwietnia a 30 czerwca.

Hity Electronic Arts najwcześniej w kwietniu
Hity Electronic Arts najwcześniej w kwietniu

Vercetti, 1 lutego 2008, 10:11

Koncern Electronic Arts dokonał wczoraj podsumowania działalności w minionym kwartale, publikując wyniki sprzedaży swoich gier, a także plany odnośnie kolejnych projektów. Szef firmy, John Riccitiello, ujawnił ponadto terminy, w jakich należy spodziewać się premier kilku głośnych tytułów ze stajni EA.

Chiński operator chce zająć się Starcraftem Online?

Przemysław Zamęcki, 1 lutego 2008, 10:10

Czyżby tajemnicza gra MMORPG od Blizzard Entertainment zaczynała nabierać kształtów? Po pierwszych doniesieniach o jej produkcji wprost z oficjalnego forum firmy, tym razem mamy dla Was wieści z Dalekiego Wschodu.

Electronic Arts wyda oddzienie gry Half-Life 2: Episode Two, Team Fortress 2 i Portal

Krystian Smoszna, 1 lutego 2008, 09:42

Koncern Electronic Arts przymierza się do wydania wszystkich nowych gier wchodzących w skład zestawu The Orange Box, jako oddzielnych produktów. Dzięki tej inicjatywie, posiadacze „blaszaków” będą mogli kupić interesujące ich tytuły, bez konieczności płacenia za pozostałe programy.

Deep Silver światowym wydawcą gry S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Krystian Smoszna, 1 lutego 2008, 09:19

Wiemy już kto będzie odpowiadać za wydanie gry S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky na świecie. Produkt ukraińskiego studia GSC Game World zostanie opublikowany na rynku elektronicznej rozrywki przez Deep Silver – oddział należący do grupy Koch Media.

Space Chimps nową propozycją Brash Entertainment
Space Chimps nową propozycją Brash Entertainment

Przemysław Zamęcki, 1 lutego 2008, 09:09

Firma Brash Entertainment poinformowała, iż trwają prace nad grą zatytułowaną Space Chimps, opowiadającej o przygodach Hama III, prawnuka pierwszego szympansa wystrzelonego przez NASA w przestrzeń kosmiczną.

Koncern Electronic Arts ujawnia wyniki sprzedaży swoich gier

Krystian Smoszna, 1 lutego 2008, 09:01

Najnowszy produkt firmy Crytek o nazwie Crysis sprzedaje się lepiej niż zakładano. Do tej pory tę pierwszoosobową strzelaninę kupiło ponad milion użytkowników „blaszaków” na całym świecie.

Nowe informacje na temat Battlefield Heroes
Nowe informacje na temat Battlefield Heroes

Przemysław Zamęcki, 1 lutego 2008, 08:33

Zapewne wielu graczy niecierpliwie czeka na każdą kolejną informację dotyczącą darmowej gry Battlefield Heroes. Do premiery pozostało jeszcze sporo czasu (według ostatnich danych beta testy odbędą się latem tego roku), ale już dzisiaj odsłaniamy przed Wami kolejne szczegóły.

Electronic Arts anonsuje UEFA Euro 2008

Przemysław Zamęcki, 1 lutego 2008, 08:06

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej koncern Electronic Arts przygotowuje dla wszytkich fanów kolejną edycję UEFA Euro 2008.

Nintendo aktualizuje jeden z kanałów usługi WiiConnect24

Jiker, 1 lutego 2008, 07:30

Europejski oddział firmy Nintendo przeprowadził kolejną aktualizację oprogramowania sieciowego konsoli Wii. Zmiany dotknęły tym razem Mii Contest Channel, umożliwiający prezentację swoich Mii oraz branie udziału w różnego rodzaju konkursach na popularność.

Najpopularniejsze gry na PC w USA (13 - 19 stycznia 2008)
Najpopularniejsze gry na PC w USA (13 - 19 stycznia 2008)

Krystian Smoszna, 1 lutego 2008, 07:08

Przedstawiamy Wam kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych, za którego powstanie odpowiada firma NPD Group. Tym razem Amerykanie podsumowali okres od 13 do 19 stycznia bieżącego roku.

90% amerykańskich właścicieli Nintendo DS korzysta z pirackiego oprogramowania

Jiker, 1 lutego 2008, 07:00

John Hillier z organizacji ELSPA oznajmił w wywiadzie dla tygodnika Sunday Post John, że według pozyskanych przez niego danych 90% amerykańskich użytkowników konsoli Nintendo DS korzysta z nielegalnego oprogramowania, umożliwiającego uruchamianie pirackich kopii gier.