Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2008, 09:09

Space Chimps nową propozycją Brash Entertainment

Firma Brash Entertainment poinformowała, iż trwają prace nad grą zatytułowaną Space Chimps, opowiadającej o przygodach Hama III, prawnuka pierwszego szympansa wystrzelonego przez NASA w przestrzeń kosmiczną.

Firma Brash Entertainment poinformowała, iż trwają prace nad grą zatytułowaną Space Chimps, opowiadającą o przygodach Hama III, prawnuka pierwszego szympansa wystrzelonego przez NASA w przestrzeń kosmiczną.

Gra bazuje na przygotowywanym przez Vanguard Animation filmie animowanym o tym samym tytule, którego produkcją zajęli się odpowiedzialny wcześniej za Shreka i Shreka 2 John H. Williams i mający na swoim koncie Man in Black oraz The Addams Family Barry Sonnenfeld.

Space Chimps nową propozycją Brash Entertainment - ilustracja #1

Ham III zamieszkuje klatkę w laboratorium, kiedy zostaje wybrany do poprowadzenia misji mającej na celu odkrycie tajemniczej, nowej planety. Niestety, jego statek w trakcie podchodzenia do lądowania rozbija się o jej powierchnię, a Ham musi udowodnić, że w pełni zasługuje na miano lidera grupy podróżników.

Gra pozwoli wcielić się w jego rolę, zaś naszym celem będzie eksploracja obcej planety w celu odnalezienia zaginionej ziemskiej sondy kosmicznej.

Space Chimps powstaje na platformy Xbox 360, PlayStation 2, Wii oraz DS. Jego premiera powinna odbyć się wraz z premierą filmowej wersji przygód Hama, czyli 18 lipca tego roku.