Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2008, 08:06

Electronic Arts anonsuje UEFA Euro 2008

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej koncern Electronic Arts przygotowuje dla wszytkich fanów kolejną edycję UEFA Euro 2008.

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej koncern Electronic Arts przygotowuje dla wszytkich fanów kolejną edycję UEFA Euro 2008.

Gra będzie oferować wszystkie biorące udział w imprezie drużyny narodowe, zaś mecze rozgrywane będą na wymodelowanych z dużą pieczołowitością, w rzeczywistości istniejących stadionach. Euro 2008 umożliwi również wzięcie udziału w kwalifikacjach i samym turnieju finałowym wybranym zespołem europejskim (ponad 50 teamów).

Autorzy przygotowali również nowy tryb rozgrywki o nazwie Captain Your Country, pozwalający na objęcie pozycji kapitana zespołu i poprowadzenie drużyny do zwycięstwa, które będziemy mogli celebrować w trójwymiarowym, wirtualnym środowisku. Zwolennicy meczów rozgrywanych online zapewne wybiorą tryb Battle of the Nations, dzięki któremu stoczą swoje pojedynki z graczami z całego świata.

Warto przypomnieć, że po raz pierwszy w historii tych rozgrywek pełnoprawnymi uczestnikami imprezy będą także Polacy, tak więc tytuł ten będący jedyną oficjalną grą Euro 2008 może mieć dla nas szczególne znaczenie.

UEFA Euro 2008 powstaje w studiu EA Canada na Xboxa 360, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable oraz komputery osobiste. Europejska premiera została przewidziana na 11 kwietnia.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.