Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2008, 11:12

Black Lion Studios zapowiada Shadow Harvest

Niemieckie Black Lion Studios zapowiedziało, iż w trakcie dewelopingu znajduje się gra zatytułowana Shadow Harvest.

Niemieckie Black Lion Studios zapowiedziało, iż w trakcie dewelopingu znajduje się gra zatytułowana Shadow Harvest.

Akcja tego tytułu toczyć się będzie w roku 2025. Gracz obejmie kontrolę nad dwoma agentami ISA (Intelligence Support Activity), Myrą Lee i Aronem Alvarezem. Zajmują się oni tajnymi operacjami, zaś zasięg ich działania obejmuje całą kulę ziemską. Aby osiągnąć zamierzony wynik gracz będzie zmuszony odpowiednio kierować poczynaniami sterowanych przez siebie postaci – Myra znakomicie da sobie radę chyłkiem przemykając za plecami strażników, podczas gdy Aron niedostatki w skradaniu się nadrobi siłą i zręcznością.

Fabuła gry inspirowana jest działalnością prawdziwych agencji wywiadowczych. Jednakże Shadow Hearts nie ma ambicji, aby stać się symulatorem agenta przeznaczonym tylko dla hardcore’owych graczy. Nie będzie to także odmóżdżona strzelanina. W chwili, kiedy przejmiemy kontrolę nad poczynaniami Arona stanie się taktyczną grą akcji. Fragmenty, w których skupimy się na Myrze zamienią program w mix elementów stealth oraz action-adventure.

Shadow Harvest powstaje z myślą o Xboxie 360 i pecetach, zaś premiera przewidywana jest w pierwszym kwartale 2009 roku. Chętnych do zapoznania się z wiekszą ilością szczegółów zapraszam na oficjalną stronę, którą znajdziecie pod tym adresem.

Black Lion Studios zostało założone przed rokiem przez Martina J. Schwiezera, weterana branży elektronicznej rozrywki. Jest on autorem m. in. Neocron – pierwszego cyberpunkowego MMORPG – oraz producentem wykonawczym ultra-realistycznych wyśigów GTR i GTR2.

Black Lion Studios zapowiada Shadow Harvest - ilustracja #1
Black Lion Studios zapowiada Shadow Harvest - ilustracja #2
Black Lion Studios zapowiada Shadow Harvest - ilustracja #3
Black Lion Studios zapowiada Shadow Harvest - ilustracja #4
Black Lion Studios zapowiada Shadow Harvest - ilustracja #5