Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2008, 09:05

autor: Jiker

Ekstremalna jazda tylko z Pure

Wszystkim fanom ekstremalnej jazdy na quadach i podobnych im maszynach, chcielibyśmy przedstawić pierwsze oficjalne informacje na temat gry Pure. Najnowsza produkcja autorstwa Disney Interactive Studios, będąca aktualnie w zaawansowanej już fazie developingu, trafi do sprzedaży jesienią bieżącego roku. Poniżej zamieściliśmy również pierwsze zrzuty ekranowe.

Wszystkim fanom ekstremalnej jazdy na quadach i podobnych im maszynach, chcielibyśmy przedstawić pierwsze oficjalne informacje na temat gry Pure. Najnowsza produkcja firmy Disney Interactive Studios, będąca aktualnie w zaawansowanej już fazie developingu, trafi do sprzedaży jesienią bieżącego roku. Poniżej zamieściliśmy również pierwsze zrzuty ekranowe.

Największym atutem Pure ma być niezwykle dopracowany system powietrznych akrobacji. Będzie on nie tylko efektywny (wykonywanie skomplikowanych kombinacji doładuje punktowe konto gracza), ale i efektowny. Ta druga cecha wynikać będzie z umiejętnego rozmieszczenia na trasach licznych hopek, dzięki którym sterowany przez gracza quad wybije się na niesamowite wysokości, umożliwiając tym samym rozpoczęcie długich kombosów złożonych z popularnych w tym sporcie akrobacji.

W Pure gracz będzie dokonywać wyboru pomiędzy zawodnikiem płci męskiej, jak i żeńskiej. Każdy rajdowiec będzie dysponować charakterystycznymi dla siebie statystykami, określającymi takie wartości, jak: prędkość, kontrola quada, czy też umiejętności w sferze tricków. W grze natkniemy się m.in. na rozbudowany tryb rozgrywki wieloosobowej. W jednym wyścigu sieciowym weźmie udział nawet szesnastu graczy. Oprócz tego twórcy Pure obiecują ciekawy tryb single player. Więcej informacji na jego temat powinniśmy poznać już wkrótce.

Głównym producentem Pure jest studio Black Rock, znane do tej pory pod nazwą Climax Racing. O sporym doświadczeniu w produkcji gier wyścigowych świadczy fakt, że to właśnie ta firma wyprodukowała ciepło przyjęte serie Moto GP oraz ATV Offroad Fury.

Pure zostanie wydane jesienią bieżącego roku w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, a także na pecety. Waszej uwadze polecamy odwiedziny oficjalnej strony internetowej gry, która będzie systematycznie uzupełniana o nowe informacje.

Ekstremalna jazda tylko z Pure - ilustracja #1
Ekstremalna jazda tylko z Pure - ilustracja #2
Ekstremalna jazda tylko z Pure - ilustracja #3
Ekstremalna jazda tylko z Pure - ilustracja #4
Ekstremalna jazda tylko z Pure - ilustracja #5