Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka SingStar Party (PS2)
OkładkaSingStar Party (PS2)

SingStar Party PS2

Singstar Party to druga edycja przygotowanego przez Sony programu do karaoke. Posiada on wbudowany system służący do oceny naszych umiejętności wokalnych. Do gry dołączono dwa mikrofony oraz podłączany do konsoli adapter USB.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SingStar Party Premiera PS2

19listopada2004

pudełko PL

19listopada2004

Singstar Party to druga edycja przygotowanego przez Sony programu do karaoke. Posiada on wbudowany system służący do oceny naszych umiejętności wokalnych. Do gry dołączono dwa mikrofony oraz podłączany do konsoli adapter USB.

Chętni do popisania się swoim śpiewem dzięki Singstar Party sami mogą wykonać bardzo znane utwory muzyczne. W grze znajduje się trzydzieści zarówno nowych jak i klasycznych już piosenek. Na nasze wykonanie czekają kawałki takich artystów jak: Alicia Keys, Bob Marley, Dido czy George Michael. W Sing Solo gracz może wykonać cały utwór lub jego wybraną część całkowicie sam konkurując z oryginalną wersją danego nagrania. Tryb Collaborative Duet pozwala już na wyśpiewanie danego utworu dla dwóch zawodników, każdy posiada własne partie tekstu. Battle Mode zaś umożliwia im toczenie ze sobą pojedynku o uzyskanie lepszych wyników.

Pozostałe tryby rozgrywki zostały umieszczone w ramach opcji Pass The Mic Mode w formie kolejnych etapów. Pozwalają one na udział w zabawie dla od dwóch do ośmiu graczy jednocześnie. Mogą oni ze sobą konkurować lub współpracować w zależności od ustawień danego typu rozgrywki. Pierwszym etapem jest tutaj Solo Round - gracze kolejno śpiewają swoje utwory, wygrywa ten kto zdobędzie najlepsze rezultaty. Następnie jest Combined Duet w którym gracze zostają podzieleni na rywalizujące drużyny, wygrywa ta która lepiej wyśpiewa swój utwór. Battle - gracze z opozycyjnych zespołów śpiewają tą samą piosenkę jednocześnie. W etapie Keep It Up zawodnicy wybierają spośród siebie jednego który zaśpiewa część utworu a jego wykonanie dokończy jego konkurent z drugiej drużyny. Zaś w Pass the Mic drużyny śpiewają swoje piosenki w ten sposób, że każdy gracz ma do wykonania swoje partie tekstu. First To The Post - wybrani z drużyn gracze śpiewają w pojedynku, aż któryś z nich pobije wyznaczoną przez program granicę wymaganego do zaliczenia wyniku. I wreszcie w trybie Risk - członkowie zespołu śpiewają swoje fragmenty w ten sposób, żeby drużyna zdobyła 7500 punktów, które zapewnią jej wygraną.

Gra daje także możliwość skorzystania z wsparcia kamery EyeToy. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy mogą zobaczyć się na ekranie podczas wykonywania utworu zamiast oryginalnego teledysku danego utworu. Ponadto kamera może robić zdjęcia oraz nagrywać najważniejsze momenty pojedynków które można później obejrzeć w postaci powtórek. Gra posiada także tryb Freestyle pozwalający na swobodne ćwiczenie śpiewania. Singstar Party posiada też możliwość zapisu na kartę pamięci wykonanych przez nas utworów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 108 głosów czytelników.

SingStar Party cena w dniu premiery: 249,00 PLN

Klasyfikacja PEGI SingStar Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

SingStar Party Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • EyeToy
  • karta pamięci 8 MB
  • mikrofony