Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2008, 13:55

autor: Michał "aRusher" Urbanek

E3 2008: Szef europejskiego oddziału Sony o przyszłości serii SingStar

Zapowiedziana na konferencji Microsoftu gra Lips to ewidentny klon SingStara z kilkoma nowymi opcjami, co nie zmienia faktu, że jego ogłoszenie musiało koncernowi Sony pomieszać szyki. Japońska firma ma jednak coś w zanadrzu, jak dowiedział się serwis Eurogamer w rozmowie z szefem jej europejskiego oddziału – Davidem Reevesem.

Zapowiedziana na konferencji Microsoftu gra Lips to ewidentny klon SingStara z kilkoma nowymi opcjami, co nie zmienia faktu, że jego ogłoszenie musiało koncernowi Sony pomieszać szyki. W końcu teraz na X360 można będzie pośpiewać przed ekranem do piosenek ściągniętych z iPoda czy Zune’a. Japońska firma ma jednak coś w zanadrzu, jak dowiedział się serwis Eurogamer w rozmowie z szefem jej europejskiego oddziału – Davidem Reevesem.

E3 2008: Szef europejskiego oddziału Sony o przyszłości serii SingStar - ilustracja #1
Tak właśnie prezentuje się Lips.

Poproszony o skomentowanie gry karaoke od Microsoftu, Reeves odrzekł: „Jeśli przyjedziecie do Lipska, poznacie nową generację SingStara. To wszystko, co mogę powiedzieć.” . I pomimo próśb dziennikarzy, nic więcej nie ujawnił. Co miał na myśli? Czy w następnej części serii pojawią się dodatkowe opcje a la Lips? Dotychczas SingStar był bardzo dobrze sprzedającą się marką – ponad piętnaście milionów nabywców na całym świecie i dwa miliony piosenek pobranych przez posiadaczy wersji PS3 mówią swoje. Poczekajmy na lipskie targi Games Convention – to jeszcze tylko miesiąc.