Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 lipca 2008

Znamy wymagania sprzętowe Command & Conquer: Red Alert 3
Znamy wymagania sprzętowe Command & Conquer: Red Alert 3

Marek Grochowski, 28 lipca 2008, 13:50

W piątek dowiedzieliśmy się, że niebawem ruszą publiczne beta-testy strategii Command & Conquer: Red Alert 3. Podczas gdy większość graczy zaczęła wypełniać formularz zgłoszeń do spotkania z produkcją EA Games, inni zaczęli zastanawiać się, czy ich maszyny dadzą sobie radę z animacją konfliktu pomiędzy aliantami, Sowietami i Imperium Wschodzącego Słońca.

Łączone achievementy w Gears of War 2

Przemysław Zamęcki, 28 lipca 2008, 13:27

Premiera Gears of War 2 została zapowiedziana na listopad, ale zanim jeszcze chętni zaopatrzą się w swoją kopię gry, być może wcześniej znajdą doskonałą okazję do zagrania w część pierwszą. Oto bowiem producent serii, Cliff Bleszinski, zapowiedział na imprezie Comic Con, że sequel przejrzy sobie co też udało nam się osiągnąć w części pierwszej i zgodnie z tą wiedzą odblokuje dodatkową zawartość znajdującą się na płycie.

Kolejny Mario i The Legend of Zelda najwcześniej w 2009
Kolejny Mario i The Legend of Zelda najwcześniej w 2009

Marek Grochowski, 28 lipca 2008, 13:00

Oferta, z jaką Nintendo wystąpiło podczas targów E3 Media & Business Summit, nie pozostawiła złudzeń, że japoński koncern w najbliższym czasie będzie mierzył w odbiorców z segmentu casual. Czy oznacza to, że bardziej wymagających posiadaczy Wii czekają lata posuchy? Na to pytanie starali się uzyskać odpowiedź redaktorzy niemieckiego serwisu SpiegelOnline, którzy po zakończeniu E3 przeprowadzili wy

Red Steel 2 wykorzysta możliwości Wii MotionPlus
Red Steel 2 wykorzysta możliwości Wii MotionPlus

Dorota Drużko, 28 lipca 2008, 11:58

Jak pamiętamy pierwsza odsłona Red Steel ukazała się wraz z europejską premierą konsoli Wii i mogłaby być całkiem niezłą grą akcji, gdyby nie zbyt mało precyzyjne sterowanie, które dało się graczom we znaki. Widać, że także twórcy zdają sobie sprawę z pewnych braków swego dzieła, o czym świadczy wypowiedź Alaina Corre'a, dyrektora wykonawczego Ubisoftu - możemy ją przeczytać w wywiadzie udzielonym serwisowi GamesIndustry.

Need For Speed: Undercover nadjedzie 18 listopada?!

Artur Nowak, 28 lipca 2008, 11:14

Od ostatnich wieści na temat najnowszej części wyścigów Need for Speed minął ponad miesiąc. Z dotychczas ujawnionych informacji, wiemy, że gra nosi nazwę Undercover, fabuła w niej przygotowana wzorowana jest na filmie akcji The Transporter, zaś mechanizm rozgrywki znacząco będzie przypominać znany nam już dobrze z Most Wanted.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (28 lipca 2008)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (28 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 28 lipca 2008, 11:07

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Transfomers na dwóch ekranikach, Pakiet gier Mortal Kombat, co szykuje Frogster na GC, MGS potwierdza datę europejskiej premiery Too Human, Peggle podbije DeeSa, pojedynek Yody z Vaderem i inne. Zapraszamy do lektury.

Ruszyła witryna Star Trek Online
Ruszyła witryna Star Trek Online

Maciej Myrcha, 28 lipca 2008, 10:59

Wczoraj informowaliśmy Was, iż firma Cryptic Studios poszukuje osób pragnących wziąć udział w pracach przy tworzeniu Star Trek Online oraz przymierza się do oficjalnego zaanonsowania wspomnianej gry. Dzisiaj możemy wiadomość tę potwierdzić – licznik odmierzający czas do ujawnienia projektu zniknął ze strony firmy, a w sieci otworzyła swoje podwoje witryna Star Trek Online.

Warhammer Online: Age of Reckoning 23 września?
Warhammer Online: Age of Reckoning 23 września?

Dorota Drużko, 28 lipca 2008, 10:08

Jak pamiętamy, termin premiery Warhammer Online: Age of Reckoning był już przesuwany kilka razy i wszyscy fani tego tytułu zastanawiają się kiedy w końcu ujrzy światło dzienne. W ten weekend zawrzało, bo na singapurskiej stronie EA ujawniono datę premiery Kolekcjonerskiej Edycji gry - był to 23 września. Niestety w kilka godzin potem, gdy wieść obiegła świat, data zniknęła.

Mirror's Edge - filmy przerywnikowe tylko w 2D
Mirror's Edge - filmy przerywnikowe tylko w 2D

Przemysław Bartula, 28 lipca 2008, 09:27

Kilka tygodni minęło od pojawienia się nietypowego, stylizowanego na animację flash trailera intrygującego projektu EA DICE o tytule Mirror’s Edge.

Premiery gier w Polsce (21-27 lipca)
Premiery gier w Polsce (21-27 lipca)

Marek Grochowski, 28 lipca 2008, 09:20

Liczba gier, które w ubiegłym tygodniu zadebiutowały na polskim rynku, dobitnie świadczy o tym, że wciąż mamy do czynienia z klasycznym przykładem sezonu ogórkowego. Zamiast narzekać, powinniśmy się jednak cieszyć, bo choć w ciągu minionych siedmiu dni do rodzimych sklepów trafiło zaledwie sześć premierowych tytułów, ich liczba jest i tak dwukrotnie większa niż tydzień wcześniej.

W sierpniu sprawdzimy wersję demonstracyjną Star Wars: The Force Unleashed

Przemysław Zamęcki, 28 lipca 2008, 09:10

W sierpniu posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3 zagrają w wersję demonstracyjną Star Wars: The Force Unleashed – zapowiedział w trakcie wywiadu udzielonmu serwisowi G4TV Matt Shell zajmujący się w LucasArts promowaniem działań firmy.

Kolejne przecieki dotyczące zmian w Pro Evolution Soccer 2009

Artur Nowak, 28 lipca 2008, 08:59

O najnowszej odsłonie symulatora piłki nożnej FIFA, wiemy wystarczająco dużo, by śmieć twierdzić, że będzie ona przełomowa pod wieloma względami. Rokrocznie walka między Electronic Arts, a Konami o miano najlepszej kopanki staje się coraz bardziej zauważalna. Wielu twierdziło, że w roku ubiegłym obronną ręką wyszedł Pro Evolution Soccer, jak będzie teraz?

Bionic Commando Rearmed ponownie opóźniony

Artur Nowak, 28 lipca 2008, 07:46

Japoński magazyn Famitsu donosi, że gra Bionic Commando Rearmed, przygotowywana w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz PeCety zaliczy opóźnienie. To już kolejne przełożenie terminu debiutu. Pierwsze miało miejsce w maju tego roku.

Więcej o dodatkach do Fallouta 3

Artur Nowak, 28 lipca 2008, 07:21

Do premiery trzeciej odsłony Fallouta pozostały zaledwie trzy miesiące, stąd emocje udzielają się wszystkim. W czasie konferencji Microsoftu na targach E3, Todd Howard zapowiedział, że twórcy mają w planach stworzenie pakietu DLC, który miałby przedłużyć naszą zabawę z grą.