Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2008, 11:14

autor: artoor

Need For Speed: Undercover nadjedzie 18 listopada?!

Od ostatnich wieści na temat najnowszej części wyścigów Need for Speed minął ponad miesiąc. Z dotychczas ujawnionych informacji, wiemy, że gra nosi nazwę Undercover, fabuła w niej przygotowana wzorowana jest na filmie akcji The Transporter, zaś mechanizm rozgrywki znacząco będzie przypominać znany nam już dobrze z Most Wanted.

Od ostatnich wieści na temat najnowszej części wyścigów Need for Speed minął ponad miesiąc. Z dotychczas ujawnionych informacji, wiemy, że gra nosi nazwę Undercover, fabuła w niej przygotowana wzorowana jest na filmie akcji The Transporter, zaś mechanizm rozgrywki znacząco będzie przypominać znany nam już dobrze z Most Wanted. Wczoraj w sieci zawrzało za sprawą tajemniczego trailera, opublikowanego na łamach portalu YouTube, 30-sekundowa prezentacja początkowo nawiązywała do filmu, jednak między scenami widać kawałki gameplayu. Na filmiku pojawia się ponadto napis „Which Road to Take”, a także na jego końcu data 18 listopada.

Wraz z trailerem, wystartowała strona internetowa, dostępna pod adresem www.WhichRoadToTake.com, na której przygotowano wiele zagadek, ukrytych pod przedmiotami. Klikając np. na kalendarz w pokoju przesłuchań, widzimy ponownie datę 18 listopada, z kolei po wyłączeniu światła i najechaniu myszką na rzutnik, pokazuje nam się ten trailer. Znajdują się na nim m.in. znana modelka Christina Milanoraz aktorkaMaggie Q, które prawdopodobnie są twarzami promującymi Undercover. Choć Electronic Arts na razie nic nie zdradza, wiadomo, że sprawa ma związek z nadejściem dwunastej części NFS-a. Co ciekawe, na wspomnianej stronie, widnieją również dwie daty. Pierwsza to 30 lipca, druga zaś 20 sierpnia. Już spieszymy z wyjaśnieniami, 30 lipca odblokowane zostaną na stronie nowe przedmioty, co pozwoli nam na obejrzenie kolejnych materiałów, natomiast 20 sierpnia rozpoczynają się targi Games Convention w Lipsku, na których prawdopodobnie doczekamy się oficjalnej zapowiedzi Need for Speed: Undercover.