Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 lipca 2008

Electronic Arts na targach E3 2008

Przemysław Zamęcki, 11 lipca 2008, 16:38

Koncern Electronic Arts podał listę tytułów, które zamierza zaprezentować na rozpoczynających się w poniedziałek targach E3 Media & Business Summit. Poniżej znajdziecie listę tytułów, platformy, na jakich się one ukażą oraz orientacyjną na chwilę obecną datę premiery.

Ride to Hell zapowiedziany
Ride to Hell zapowiedziany

vampire, 11 lipca 2008, 14:25

Wydawca Deep Silver, zapowiedział wczoraj nową multiplatformową grę akcji - Ride to Hell, nad którą pracuje jej własne studio deweloperskie. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny - rzecz dziać się będzie w okolicach 1960 roku, czyli czasach kiedy swoją świetność przeżywał ruch hipisowski, a amerykańskimi drogami rządzili harley’owcy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 lipca 2008)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 11 lipca 2008, 13:30

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: beta testy Runes of Magic, demo Far Cry 2, Trauma Center i Too Human, kolejne MMO trafi na Xboksa 360, Half-Life 2, Mega Man 9 nie tylko na Wii, na ile godzin wystarczy Gears of War 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Stormrise  - konsolowy RTS twórców Total War
Stormrise - konsolowy RTS twórców Total War

vampire, 11 lipca 2008, 12:55

Firma SEGA zapowiedziała powstanie nowej, innowacyjnej strategii czasu rzeczywistego przeznaczonej na konsole PS3 oraz Xbox 360. Ta, zatytułowana Stormrise tworzona jest przez prawdziwych weteranów w tej dziedzinie - studio Creative Assembly, znane przede wszystkim z wielokrotnie nagradzanej, pecetowej serii Total War.

Laski w bikini kontra zombie
Laski w bikini kontra zombie

fsm, 11 lipca 2008, 12:12

Wszyscy wiedzą, że japoński naród jest ekscentryczny, a gry wychodzące z Kraju Kwitnącej Wiśni często są nieprzeciętne. W wypadku Onechanbary owa nietuzinkowość polega na ciekawym połączeniu pewnych elementów.

Good Old Games - nowa inicjatywa CD Projekt
Good Old Games - nowa inicjatywa CD Projekt

Przemysław Zamęcki, 11 lipca 2008, 12:05

Eksperci twierdzą, że przyszłością branży gier komputerowych jest cyfrowa dystrybucja. Jak grzyby po deszczu wyrastają więc w Sieci kolejne serwisy oferujące usługę zakupu i bezpośredniego ściągnięcia na dysk twardy komputera interesującego nas tytułu. CD Projekt również nie zamierza zasypiać gruszek w popiele i na wrzesień zapowiada start GOG – Good Old Games.

Powstanie wirtualna wersja The Tale of Despereaux
Powstanie wirtualna wersja The Tale of Despereaux

ult, 11 lipca 2008, 11:37

Po raz kolejny producenci połakomili się na animowane filmy wytwórni Universal Pictures. Tym razem firma Brash Entertainment postanowiła przenieść w wirtualny świat historię opowiedzianą w The Tale of Despereaux.

Pierwsze informacje o Hell’s Kitchen: The Video Game
Pierwsze informacje o Hell’s Kitchen: The Video Game

ult, 11 lipca 2008, 11:03

Ubisoft podał kilka informacji o grze, której głównym bohaterem będzie Gordon Ramsay – szef kuchni, prowadzący w Stanach Zjednoczonych kulinarne show Hell’s Kitchen.

Atrakcje na Xbox Fun Day 2008
Atrakcje na Xbox Fun Day 2008

Redakcja GRYOnline.pl, 11 lipca 2008, 10:43

Organizator zlotu Xbox Fun Day 2008 przedstawił listę atrakcji czekających na wszystkich uczestników imprezy.

Nowe wcielenie przygód Indianina Brave'a zapowiedziane
Nowe wcielenie przygód Indianina Brave'a zapowiedziane

vampire, 11 lipca 2008, 10:30

Wczoraj firma SouthPeak Games poinformowała o powstającym właśnie remake'u wydanej prawie trzy lata temu na PlayStation 2 zręcznościówki Brave: The Search for Spirit Dancer. Odświeżona i znacznie zmodyfikowana wersja gry otrzymała także nowy podtytuł - A Warrior's Tale i ukaże się na konsolach PSP, Wii oraz Xbox 360 już jesienią tego roku.

I Am Alive - nowa gra Jade Raymond
I Am Alive - nowa gra Jade Raymond

ult, 11 lipca 2008, 09:54

Ubisoft wreszcie odkrył karty. Tuż przed zbliżającymi się targami E3 zdjął zasłonę milczenia i rozwiał wątpliwości, dotyczące kolejnej gry, nad którą pracuje pani producent Jade Raymond.