Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 lipca 2008

Dalsze losy pecetowego GTA IV

Przemysław Zamęcki, 27 lipca 2008, 15:40

Pamiętacie jeszcze okładkę z twarzą Niko Bellica, głównego bohatera gry Grand Theft Auto IV, która ukazała się w malezyjskim wydaniu PC Gamera? Oto ciąg dalszy serialu zatytułowanego „będzie - nie będzie”.

Jedno życie to za mało, aby poznać Spore w 100%
Jedno życie to za mało, aby poznać Spore w 100%

Przemysław Zamęcki, 27 lipca 2008, 15:24

Pokłosia Comic Conu ciąg dalszy. Will Wright, doskonale znany autor takich gier, jak Sim City czy The Sims dość odważnie zapowiedział, że przedstawiony świat w jego najnowszej grze Spore jest tak wielki, że moglibyśmy bawić się programem całe życie, a i tak nie zwiedzilibyśmy wszystkiego.

Garść informacji na temat Skate 2

Maciej Myrcha, 27 lipca 2008, 15:20

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wrześniowy numer Electronic Gaming Monthly zawiera garść nowych informacji na temat kontynuacji konkurencyjnej do serii sygnowanej nazwiskiem Tony'ego Hawka, gry skate. Patrząc na nie można pokusić się o stwierdzenie, iż rewolucji to może nie będzie, ale ewolucja w dobrym kierunku, jak najbardziej.

Kolejny tytuł z serii Marvel vs. Capcom ?

Maciej Myrcha, 27 lipca 2008, 15:10

Kolejny tytuł z serii Marvel vs. Capcom prawdopodobnie znajduje się w produkcji – rewelacje takie przyniósł tegoroczny Comic-Con. Jeśli znajdą potwierdzenie, będzie to bardzo dobra wiadomość dla fanów bijatyk 2D, którzy ostatni raz przeciwstawili sobie bohaterów Marvela oraz Capcomu za sprawą Marvel vs Capcom 2.

Star Trek Online żyje
Star Trek Online żyje

Maciej Myrcha, 27 lipca 2008, 15:00

Mamy doskonałą wiadomość dla fanów gier spod znaku Star Trek, którzy oczekiwali na sieciową wersję jednego z bardziej rozpoznawalnych, kosmicznych uniwersów. Po bankructwie zespołu Perpetual Entertainment prawa do Star Trek Online przejęła firma Cryptic Studios, i to właśnie ona kontynuuje prace nad wspomnianą grą.

Twórca perskiego księcia pracuje nad następną grą
Twórca perskiego księcia pracuje nad następną grą

Przemysław Zamęcki, 27 lipca 2008, 14:58

Podczas panelu dyskusyjnego na imprezie Comic Con w San Siego, Jordan Mechner, twórca Prince of Persia ujawnił, że pracuje nad następcą swojego pierwszego dzieła zatytułowanego Karateka.