Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 lipca 2008

Pierwszy dzień Comic-Con pod znakiem Maxa Payne'a

Elrond, 26 lipca 2008, 16:16

Pierwszego dnia odbywającego się w San Diego konwentu Comic-Con, zwiedzającym zaprezentowano m.in. rozszerzoną wersję znanego już zwiastuna filmu opartego na doskonale znanych graczom produkcjach z policjantem Maxem Paynem w roli głównej. Następnie odbyła się dyskusja panelowa, podczas której na pytania odpowiadał reżyser filmu John Moore, jak również odtwórca roli Maxa, Mark Wahlberg.

Alpha Protocol będzie
Alpha Protocol będzie "kipieć" seksem

Elrond, 26 lipca 2008, 15:35

Wygląda na to, iż nie wszyscy fani oczekujący na pojawienie się Alpha Protocol, szpiegowskiego thrillera autorstwa Obsidian Entertainment, będą mieli okazję w niego zagrać. Alpha Protocol zawierać ma bowiem sporo scen seksu, w związku z czym skierowana jest do dojrzałych graczy - informacje takie ujawnił Ryan Rucinski, jeden z producentów gry, w wywiadzie udzielonym redaktorowi serwisu MTV.

Wheelman opóźniony
Wheelman opóźniony

Elrond, 26 lipca 2008, 14:47

Srogo zawiodą się wszyscy ci, którzy mieli nadzieję na spędzenie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia przy rozgrywce w Wheelman. Jak informuje bowiem serwis Kotaku, firma Midway zdecydowała się na przełożenie premiery wspomnianej gry. Wheelman zawita na półki sklepowe w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Atari ustaliło termin premiery Alone in the Dark w wersji dla PlayStation 3
Atari ustaliło termin premiery Alone in the Dark w wersji dla PlayStation 3

Przemysław Zamęcki, 26 lipca 2008, 08:58

Premiera Alone in the Dark już za nami. Przynajmniej w wersjach na PlayStation 2, Wii, Xboksa 360 i pecety. A co z wersją przeznaczoną dla najnowszego dziecka Sony?

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (14 - 20 lipca)

Przemysław Zamęcki, 26 lipca 2008, 08:30

Oto najnowsze notowanie japońskiej listy najlepiej sprzedających się gier w tygodniu pomiędzy 14 a 20 lipca. Ranking stworzony został dzięki monitoringowi przeprowadzanemu przez organizację Media Create, zajmującą się badaniem i analizą rynku w Japonii.

Tera Patrick dołącza do ekipy tworzącej Saints Row 2
Tera Patrick dołącza do ekipy tworzącej Saints Row 2

Przemysław Zamęcki, 26 lipca 2008, 08:09

Znana z filmów przeznaczonych niekoniecznie dla młodszych czytelników GOL-a, Tera Patrick, dołączyła do ekipy tworzącej grę Saints Row 2 jako tzw. producent specjalny.