Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2008, 08:09

Tera Patrick dołącza do ekipy tworzącej Saints Row 2

Znana z filmów przeznaczonych niekoniecznie dla młodszych czytelników GOL-a, Tera Patrick, dołączyła do ekipy tworzącej grę Saints Row 2 jako tzw. producent specjalny.

Znana z filmów przeznaczonych niekoniecznie dla młodszych czytelników GOL-a, Tera Patrick (Soul Plane: Wysokie loty, Marzenia studentki), dołączyła do ekipy tworzącej grę Saints Row 2 jako tzw. producent specjalny.

Póki co jeszcze nie wiadomo dokładnie za co aktorka dokładnie będzie odpowiedzialna, wiemy jedynie, że więcej szczegółów na ten temat poznamy dopiero w środę, 30 lipca. Niemniej jednak już jutro, na imprezie Comic Con w San Diego będzie ona podpisywała fanom plakaty promujące grę.

Premiera Saints Row 2 została zaplanowana na 17 października tego roku. Platformami docelowymi są komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Polskim dystrybutorem programu jest firma CD Projekt.

Zainteresowanych większą ilością informacji na temat gry zapraszamy do naszej Encyklopedii, zapowiedzi i galerii, stronę oficjalną lub na stronę społecznościową, którą znajdziecie w tym miejscu.