Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 lipca 2008

Hinterland - nowa gra twórców Caesar IV
Hinterland - nowa gra twórców Caesar IV

Dorota Drużko, 12 lipca 2008, 15:55

Niezależny deweloper, studio Tilted Mill Entertainment zapowiedziało wczoraj hybrydę RPGa i sima zatytułowaną Hinterland. Twórcy ci mają spore doświadczenie w dziedzinie symulacji i strategii, w końcu to oni przygotowali takie produkcje jak Immortal Cities: Children of the Nile, Caesar IV, czy seria SimCity Societies.

Epicka Edycja Two Worlds
Epicka Edycja Two Worlds

Dorota Drużko, 12 lipca 2008, 14:15

Wydawca Two Worlds - SouthPeak Games, wczoraj zapowiedział, że stworzony przez nasze rodzimego studio cRPG doczeka się reedycji nazwanej Epic Edition. Będzie ona kompilacją podstawowej wersji gry oraz dwóch dodatków, których do tej pory się doczekała - Tainted Blood i Curse of Souls. Wydanie to dotyczy jedynie pecetowej wersji Two Worlds i ukaże się już w sierpniu, w cenie 19,99 USD.

Nowy Wolfenstein coraz bliżej
Nowy Wolfenstein coraz bliżej

Radosław Grabowski, 12 lipca 2008, 13:55

Wielkimi krokami zbliża się ku końcowi długi okres oczekiwania graczy na pierwsze konkretne informacje, dotyczące nowej produkcji spod znaku Wolfenstein. Sierpniowy numer magazynu Game Informer prezentuje bowiem obszerny artykuł, zapowiadający kolejne przygody B.J. Blazkowicza – jest to zresztą temat z okładki.

Trwają beta-testy systemu gildii w Warhammer Online: Age of Reckoning
Trwają beta-testy systemu gildii w Warhammer Online: Age of Reckoning

Dorota Drużko, 12 lipca 2008, 13:54

Już od wczoraj trwają beta-testy podobno bardzo złożonego systemu gildii w Warhammer Online: Age of Reckoning, nadchodzącym MMORPGu autorstwa EA Mythic. Zgłosiło się do nich ponad dziesięć tysięcy gildii, często posiadających już wieloletnie doświadczenie w innych tego typu produkcjach.

FIFA 09 w wersji demo za dwa miesiące
FIFA 09 w wersji demo za dwa miesiące

Radosław Grabowski, 12 lipca 2008, 13:15

Dla każdego fana piłki nożnej, odwiedzającego nasz serwis, pozycjami obowiązkowymi w tym miesiącu są dwa materiały, związane z grą FIFA 09: wrażenia z testowania wersji PC oraz video wywiad z producentem. EA Sports już niebawem pokaże jednak znacznie więcej w temacie swojej nowej produkcji.

Drum Rocker, czyli nowy wymiar bębnienia w obu częściach Rock Band
Drum Rocker, czyli nowy wymiar bębnienia w obu częściach Rock Band

Radosław Grabowski, 12 lipca 2008, 12:23

Ostatnie tygodnie przynoszą nam kolejne strzępki konkretnych informacji, dotyczących drugiej części Rock Band. Poznaliśmy już pełną listę utworów muzycznych z gry, a nieco wcześniej dowiedzieliśmy się o bezprzewodowym zestawie perkusyjnym. Dziś wracamy do tematu bębnów, ponieważ wypłynęła bardzo interesująca wiadomość.