Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 lipca 2008

Poradnik: Robert Ludlum’s The Bourne Conspiracy

Redakcja GRYOnline.pl, 7 lipca 2008, 18:24

„Witam w poradniku do gry Robert Ludlum’s The Bourne Conspiracy, wydanej przez Vivendi Games. Publikacja ta zawiera porady ogólne, dokładny opis przejścia każdego poziomu oraz uwzględnia miejsca, w których poukrywane są paszporty, potrzebne do odblokowania wielu bonusów."

JoWood pracuje nad grą Yoga Wii
JoWood pracuje nad grą Yoga Wii

Vercetti, 7 lipca 2008, 15:07

Widząc rosnącą popularność deski Balance Board, austriacki JoWood postanowił spróbować swoich sił w obsłudze przystawki do next-gena Nintendo i zaanonsował grę Yoga Wii. Nowo zapowiedziana produkcja powstaje w kooperacji ze spółką Tivola, wydawcą tytułów dla dzieci oraz pozycji z segmentu casual, a premiera projektu planowana jest na drugi kwartał przyszłego roku.

Malcolm McDowell w Falloucie 3
Malcolm McDowell w Falloucie 3

Przemysław Zamęcki, 7 lipca 2008, 14:59

Najnowszy, sto trzeci numer brytyjskiej edycji pisma PlayStation 3 Magazine przynosi ciekawe informacje dotyczące aktorów, a konkretnie aktora, który użyczy głosu jednej z postaci w grze Fallout 3.

Theresia w produkcji

Vercetti, 7 lipca 2008, 13:17

Firma Aksys Games podała do wiadomości, że pracujące na jej zlecenie studio WorkJam rozwija obecnie nową grę przygodową na konsolę Nintendo Dual Screen. Theresia, bo o niej mowa, to tytuł, który zaprezentuje nam dwie całkowicie różne historie, traktujące zarówno o miłości, jak i rozpaczy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 lipca 2008)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 7 lipca 2008, 12:14

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Nowe strony Chrono Triggera i Fable 2, okładka Wrath of the Lich King, Chiny a CVG, dodatki do Final Fantasy, OST do Metal Gear Solid 4 i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (30 czerwca – 6 lipca)
Premiery gier w Polsce (30 czerwca – 6 lipca)

Vercetti, 7 lipca 2008, 10:45

Okres wakacyjnej posuchy powoli zaczyna być widoczny również na sklepowych półkach. W minionym tygodniu na naszym rynku zagościło tylko osiem premierowych gier, w tym zaledwie trzy przeznaczone na konsole. Nieco ciekawiej zrobiło się natomiast w planach wydawniczych polskich dystrybutorów, gdzie na listy zapowiedzianych pozycji trafiło dziesięć nowych produkcji.

9 lipca wystartuje nowa strona oficjalna gry Dragon Age
9 lipca wystartuje nowa strona oficjalna gry Dragon Age

Przemysław Zamęcki, 7 lipca 2008, 10:09

Ekipa Bioware nie próżnuje w pocie czoła pracując nad grą Dragon Age, która ma być swoistym duchowym następcą najbardziej udanych poczynań firmy, z Baldur’s Gate na czele. Matt Atwood, zajmujący się w firmie PR-em zapowiadał w marcu, że wkrótce będziemy mogli zapoznać się z większą ilością szczegółów dotyczących najnowszej produkcji Kanadyjczyków. No cóż, jeżeli to wkrótce wziąć w duży nawias, to faktycznie, Bioware dotrzymało słowa.

Betatesty Wrath of the Lich King nie dla uczestników Worldwide Invitational?
Betatesty Wrath of the Lich King nie dla uczestników Worldwide Invitational?

Vercetti, 7 lipca 2008, 09:31

W czasie czerwcowej imprezy Blizzard Worldwide Invitational 2008 producent Diablo III wręczał swoim gościom drobne upominki w postaci minipetów do World of Warcraft oraz kluczy, uprawniających do udziału w betatestach jednego z kolejnych projektów utytułowanego studia.

Znamy wymagania sprzętowe gry STALKER: Clear Sky
Znamy wymagania sprzętowe gry STALKER: Clear Sky

Przemysław Zamęcki, 7 lipca 2008, 08:43

Do światowej premiery nowego STALKERA pozostał jeszcze grubo ponad miesiąc, niemniej jednak już teraz gracze mają możliwość zapoznania się z wymaganiami systemowymi, jakim będą musiały sprostać ich kieszenie.

Czy seria Devil May Cry trafi na PSP?
Czy seria Devil May Cry trafi na PSP?

Przemysław Zamęcki, 7 lipca 2008, 07:56

Japoński Capcom od jakiegoś czasu stara się, aby każda wydana przez niego gra trafiła na jak największą liczbę platform. Czy w ramach tej polityki, seria Devil May Cry zawita również na PSP?