Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 lipca 2008

Buffy the Vampire Slayer: Sacrifice w produkcji
Buffy the Vampire Slayer: Sacrifice w produkcji

vampire, 13 lipca 2008, 15:30

Firma 505 Games poinformowała o trwających obecnie pracach nad survival horrorem przeznaczonym na Nintendo DS - Buffy the Vampire Slayer: Sacrifice. Jak sam tytuł wskazuje, nawiązuje on do popularnego serialu telewizyjnego o nastoletniej łowczyni wampirów, którego scenarzysta, czyli Rob Deshotel zajął się także przygotowaniem historii w grze.

Flagship Studios kończy działalność
Flagship Studios kończy działalność

vampire, 13 lipca 2008, 15:10

Niestety Hellgate: London pozostanie pierwszą i ostatnią produkcją autorstwa firmy założonej przez osoby pracujące niegdyś dla Blizzarda. Według słów jej menadżera, Taylora Balbi, pracownicy Flagship Studios i podległego mu Ping0 zostali już poinformowani na oficjalnym spotkaniu, że w sobotę wszystkie biura zostaną zamknięte, a tym samym firma przestanie istnieć.

Powstaje Pirate Galaxy, nowe darmowe MMO
Powstaje Pirate Galaxy, nowe darmowe MMO

vampire, 13 lipca 2008, 14:59

Wczoraj niezależne studio deweloperskie, Splitscreen, założone przez byłych pracowników firmy Bigpoint, zapowiedziało swoją pierwszą produkcję zatytułowaną Pirate Galaxy. Ukaże się ona jeszcze w tym roku i będzie darmową, nastawioną głównie na szybką akcję grą MMO, odbywającą się w całości w poziomu przeglądarki internetowej.

Xbox 360 oficjalnie z dyskiem twardym 60 GB, a model 20 GB w nowej cenie

eLKaeR, 13 lipca 2008, 14:05

Na jutro w ramach tegorocznej edycji targów E3 Media & Business Summit została zaplanowana konferencja korporacji Microsoft. Spodziewamy się ujawnienia w jej trakcie interesujących niespodzianek z dziedziny gier. Już dziś mamy jednak bardzo dobrą wiadomość dla fanów Xboxa 360.

Już wkrótce zapowiedź nowych gier ze świata Star Wars?
Już wkrótce zapowiedź nowych gier ze świata Star Wars?

eLKaeR, 13 lipca 2008, 13:32

Ten rok ma być wyjątkowo ekscytujący dla graczy, będących fanami Gwiezdnych Wojen. Zbliża się przecież premiera Star Wars: The Force Unleashed, a potem nadejdą jeszcze gry na podstawie nowego filmu animowanego o Wojnach Klonów. Czy na tym jednak koniec?

Nowa polska gra w klimatach GTA
Nowa polska gra w klimatach GTA

eLKaeR, 13 lipca 2008, 13:15

Kolejna polska gra szykuje się do zdobycia uznania wśród posiadaczy PeCetów. Krakowska firma Teyon zapowiedziała bowiem, że trwają prace nad District Wars. Za tym projektem stoją ludzie, mający na swoim koncie takie tytuły jak Battle Rage: The Robot Wars oraz BURN.