Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 lipca 2008

Poradnik: F.E.A.R.: Perseus Mandate

Redakcja GRYOnline.pl, 25 lipca 2008, 22:02

„Nieoficjalny poradnik do gry F.E.A.R.: Perseus Mandate składa się z kompletnego opisu przejścia wszystkich siedmiu interwałów. Prowadzi gracza w taki sposób, by ten mógł bez większych problemów radzić sobie z przeciwnikami."

Xbox Fun Day 2008 już za dwa tygodnie!
Xbox Fun Day 2008 już za dwa tygodnie!

Redakcja GRYOnline.pl, 25 lipca 2008, 17:24

Xbox Fun Day 2008 odbędzie się już za dwa tygodnie. Dzięki Waszym pomysłom i zaangażowaniu na naszym forum oraz forum www.xbox.com znamy już ostateczny kształt zlotu.

Okrrrutny konkurs - Z wojną w tle
Okrrrutny konkurs - Z wojną w tle

Redakcja GRYOnline.pl, 25 lipca 2008, 14:26

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w kolejnej edycji Okrrrutnego konkursu, którego motywem przewodnim będą gry wojenne. Wybór tematyki nie jest przypadkowy. Po targach E3 wiemy znacznie więcej na temat nowej odsłony cyklu Call of Duty, kontynuacji Operation Flashpoint, a także innych tytułów z wplecionymi w fabułę działaniami wojennymi.

Final Fantasy XIII na PC? Na razie nie mamy takich planów - mówi Square Enix

Przemysław Zamęcki, 25 lipca 2008, 14:15

Final Fantasy XIII nie pojawi się na pecetach. Przynajmniej na razie.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 lipca 2008)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 25 lipca 2008, 12:36

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: JoWooD kontratakuje, deesowe przygody w Egipcie, Geometry Wars na XBLA, Unreal Engine 4 za cztery lata, ciekawostki ze Spore i inne. Zapraszamy do lektury.

Prace nad L.A. Noire prawie ukończone?

Dorota Drużko, 25 lipca 2008, 12:20

Przeglądając oferty pracy studia Team Bondi możemy wywnioskować, że jego powstająca od prawie dwóch lat detektywistyczna gra akcji jest już niemal ukończona. Obecnie deweloper poszukuje głównego animatora, animatora oraz twórcy modeli postaci, którzy zajęliby się przygotowaniem cut-scenek zarówno filmowych jak i tych opartych na silniku gry do finalnej wersji L.A. Noire.

FIFA Online 2 – zapisy do beta-testów i inne informacje
FIFA Online 2 – zapisy do beta-testów i inne informacje

Filip Grabski, 25 lipca 2008, 11:51

EA Sports do spółki z IAHGames zamierzają przeszczepić na rynki zachodnie sieciową grę o piłce nożnej, która od jakiegoś czasu odnosi sukcesy w Korei (6 milionów graczy).

Publiczna beta Red Alert 3 już niedługo
Publiczna beta Red Alert 3 już niedługo

Filip Grabski, 25 lipca 2008, 11:23

Wszyscy posiadacze Gniewu Kane’a mogą już zacierać ręce – ich klucze do bety Red Alerta 3 już niedługo będą mogły być wykorzystane do uczestniczenia w multiplayerowych testach. Tak głosi post autorstwa developera gry (ksywa - eaapoc) na oficjalnym forum EA.

Znamy reżysera i scenarzystę filmu God of War
Znamy reżysera i scenarzystę filmu God of War

Przemysław Bartula, 25 lipca 2008, 11:12

Pierwsze informacje na temat ekranizacji wydanej na Playstation 2 gry God of War pojawiły się już w roku 2005. Dowiedzieliśmy się o wykupieniu praw do stworzenia filmu na podstawie tego tytułu przez Universal Studios, po czym właściwie nastała cisza.

Powstanie komiks Mirror's Edge

Dorota Drużko, 25 lipca 2008, 11:00

Koncern Electronic Arts poinformował wczoraj o rozpoczęciu współpracy z DC Comics - największym anglojęzycznym wydawcą komiksów. To właśnie nakładem tej firmy ukazują się takie serie jak Superman, Batman, The Flash. Jak łatwo się domyśleć powodem zawarcia tej umowy jest planowane przez Elektroników wydanie sześcioczęściowej, limitowanej edycji komiksu na bazie Mirror's Edge.

East India Company dopiero w 2009
East India Company dopiero w 2009

Dorota Drużko, 25 lipca 2008, 10:25

Niestety według wczorajszych informacji podanych przez wydawcę - Lighthouse Interactive - na strategiczną grę wojenną, East India Company, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Pierwotnie premiera dzieła studia Nitro Games miała odbyć się w czwartym kwartale tego roku, teraz natomiast została przesunięta na pierwszy kwartał 2009.

Twórcy serii Halo pracują nad trzema nowymi grami

Przemysław Zamęcki, 25 lipca 2008, 10:04

Wiemy już, że Bungie w trakcie E3 chciało przedstawić kolejną część Halo. Pokaz miał się odbyć w trakcie konferencji Microsoftu, który najwyraźniej uznał, że posiada wystarczająco silny line-up i bez podpierania się autorytetem stajni Bungie doskonale sobie poradzi. W rezultacie zawiedzeni poczuli się i fani i deweloper, który liczył na możliwość zaprezentowania światu swojej gry. Jak się jednak okazuje, firma tworzy nie jeden, a trzy nowe tytuły.

Twórcy Neverwinter Nights 2 pracują nad strategią

Artur Nowak, 25 lipca 2008, 09:54

Wygląda na to, że studio Obsidian Entertainment, kojarzone głównie z produkcji RPG-ów, za sprawą Neverwinter Nights 2, czy KotOR II, próbuje swoich sił w zupełnie innym gatunku. Na stronie Creative Heads pojawiło się ogłoszenie w związku z poszukiwaniem nowych pracowników do firmy Obsidian Entertainment, którzy mieliby stworzyć strategię czasu rzeczywistego (RTS) dla trzech platform: PC, X360 oraz PS3.

Wallace & Gromit kolejną grą autorów Sama & Maxa
Wallace & Gromit kolejną grą autorów Sama & Maxa

Przemysław Zamęcki, 25 lipca 2008, 09:30

Firma Telltale Games, doskonale znana fanom przygodówek chociażby z produkcji dwóch sezonów pary detektywów z policji ochotniczej, czyli Sama & Maxa, ujawniła, czym zamierza zająć się w następnej kolejności.

Nieoficjalna lista utworów z nowego Guitar Hero

Artur Nowak, 25 lipca 2008, 09:18

Wczoraj do sieci przeciekła nieoficjalna lista utworów z najnowszej części Guitar Hero, o podtytule World Tour. Choć nie została ona oficjalnie potwierdzona przez Activision, jej źródłem jest osoba, która w przeszłości jako pierwsza przedstawiła kawałki z Guitar Hero III.

Premiera Splinter Cell: Conviction oficjalnie przesunięta

Artur Nowak, 25 lipca 2008, 09:04

O problemach Splinter Cell: Conviction wiadomo było już od dawna, mówiło się, że projekt wróci do fazy przedprodukcyjnej, z powodu niezadowalającej twórców jakości, a nawet, że dalsze prace nad nim zostaną odstawione na bok. Oficjalnie Ubisoft nie miał zamiaru komentować całej sprawy, wydawać więc się mogło, że nie ma żadnych problemów w developingu. Teraz okazuje się jednak, że są one na tyle poważne, że premiera gry odbędzie się w dużo późniejszym terminie niż było to ustalone w planie wydawniczym firmy.

Microsoft zwróci pieniądze posiadaczom Złotego konta Games for Windows LIVE
Microsoft zwróci pieniądze posiadaczom Złotego konta Games for Windows LIVE

Dorota Drużko, 25 lipca 2008, 08:55

Jak ostatnio pisaliśmy, Microsoft zniósł wszelkie opłaty abonamentowe za swoją sieciową usługę Games for Windows LIVE. Z pewnością ucieszyło to tych, którzy do tej pory nie zdecydowali się na wykupienie płatnej subskrypcji, ci drudzy natomiast niekoniecznie musieli podzielać tę radość - w końcu zapłacili za coś, co można mieć teraz za darmo.

We wrześniu rozpoczną się beta testy gry Resistance 2

Przemysław Zamęcki, 25 lipca 2008, 08:39

Qore to elektroniczny magazyn, który za stosowną opłatą może zamówić sobie via PSN każdy posiadacz konsoli PlayStation 3. Nabywcy najnowszego, trzeciego numeru zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w publicznych beta testach gry Resistance 2, które rozpoczną się pod koniec września. A co z pozostałymi graczami?

GTA IV na okładce malezyjskiego wydania magazynu PC Gamer
GTA IV na okładce malezyjskiego wydania magazynu PC Gamer

Przemysław Zamęcki, 25 lipca 2008, 07:59

Grand Theft Auto IV na pecetach? Wygląda na to, że modlitwy wielu fanów Rockstara nie posiadających żadnej konsoli właśnie zostały wysłuchane. Jako dowód możemy przedstawić Wam malezyjską okładkę magazynu PC Gamer.