Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2008, 11:00

autor: vampire

Powstanie komiks Mirror's Edge

Koncern Electronic Arts poinformował wczoraj o rozpoczęciu współpracy z DC Comics - największym anglojęzycznym wydawcą komiksów. To właśnie nakładem tej firmy ukazują się takie serie jak Superman, Batman, The Flash. Jak łatwo się domyśleć powodem zawarcia tej umowy jest planowane przez Elektroników wydanie sześcioczęściowej, limitowanej edycji komiksu na bazie Mirror's Edge.

Koncern Electronic Arts poinformował wczoraj o rozpoczęciu współpracy z DC Comics - największym anglojęzycznym wydawcą komiksów. To właśnie nakładem tej firmy ukazują się takie serie jak: Superman, Batman, The Flash. Jak łatwo się domyśleć, powodem zawarcia tej umowy jest planowane przez Elektroników wydanie sześcioczęściowej, limitowanej edycji komiksu na bazie Mirror's Edge - nadchodzącej produkcji przygotowywanej przez podległego im dewelopera.

Według słów Owena O’Briena, producenta w studiu DICE, rysunkowa wersja przygód Faith pozwoli nam lepiej poznać tę bohaterkę oraz zrozumieć świat w jakim musi żyć. Podobnie jak w przypadku gry, także tutaj przygotowaniem scenariusza zajmie się córka autora Świata Dysku - Rhianna Pratchett, natomiast za część rysunkową odpowiedzialny będzie Matthew Dow Smith.

Przypomnijmy, że gra ukaże się w grudniu na PC oraz konsolach Xbox 360 i PS3. W naszym serwisie możecie znaleźć więcej związanych z nią materiałów: