Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 lipca 2008

Najnowszy trailer Tomb Raider: Underworld ekskluzywnie u nas!
Najnowszy trailer Tomb Raider: Underworld ekskluzywnie u nas!

Elrond, 19 lipca 2008, 19:20

Zawsze staramy się, aby materiały prezentowane na łamach naszego serwisu stały na jak najwyższym poziomie oraz w miarę możliwości w pewien sposób wyróżniały naszych czytelników. Nie inaczej jest i dzisiaj, gdy w Wasze ręce oddajemy jedyny w swoim rodzaju, ekskluzywny materiał filmowy traktujący o najnowszej odsłonie przygód najseksowniejszej archeolog w dziejach, Lary Croft.

Valve planuje więcej gier na Xboxa 360

vampire, 19 lipca 2008, 16:59

Readaktorom z serwisu Xbox360fanboy udało się podczas tegorocznych targów E3 zamienić kilka słów z Dougiem Lombardi, szefem do spraw marketingu w Valve. Najważniejszą informacją jest fakt, że już niedługo posiadacze Xboxów 360 doczekają się kolejnych produkcji przygotowanych przez twórców Half-Life’a.

Nieudany start Gene Expansion - dodatku do Metal Gear Online
Nieudany start Gene Expansion - dodatku do Metal Gear Online

vampire, 19 lipca 2008, 16:59

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wczoraj ukazało się Gene Expansion, pierwsze rozszerzenie do Metal Gear Online zawierające trzy dodatkowe mapy, nowe postaci oraz tryb Survival. Niestety nie można tego debiutu nazwać udanym - już na starcie dodatek sprawił spore problemy serwerom firmy Konami. Oprócz utrudnień w logowaniu do serwisu doprowadził nawet do zamknięcia wbudowanych w grze sklepów.

Premiera Postala III ponownie przełożona
Premiera Postala III ponownie przełożona

vampire, 19 lipca 2008, 16:27

W lutym pisaliśmy o przełożeniu premiery najnowszej odsłony Postala na drugi kwartał 2009. teraz natomiast dowiedzieliśmy się, że ulegnie ona kolejnemu przesunięciu - według słów Mike’a Jareta specjalisty do spraw marketingu studia Running With Scissors, bardziej prawdopodobnym jest, że zostanie ona wydana najwcześniej w drugiej połowie przyszłego roku.

Zaanonsowano I'm Not Alone
Zaanonsowano I'm Not Alone

Elrond, 19 lipca 2008, 14:37

Wygląda na to, iż miłośnicy gier akcji utrzymanych w klimatach horroru otrzymają kolejną pożywkę dla swoich (nie)zdrowych emocji. Mowa o I'm Not Alone, autorstwa firmy Profenix Studio znanej (chociaż to może za dużo powiedziane) z produkcji Power of Destruction.

Silent Hill: Homecoming również na PC
Silent Hill: Homecoming również na PC

Elrond, 19 lipca 2008, 14:16

Dobra wiadomość dla posiadaczy PeCetów - najnowsza odsłona kultowego już horroru, Silent Hill: Homecoming, która pierwotnie miała ukazać się na konsole nowej generacji Sony i Microsoftu, zawita również na komputery osobiste. Informację tę podali redaktorzy serwisu Kotaku, którzy mieli okazję rzucić okiem na wspomnianą grę w akcji.