Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2008, 16:59

autor: Dorota Drużko

Valve planuje więcej gier na Xboxa 360

Readaktorom z serwisu Xbox360fanboy udało się podczas tegorocznych targów E3 zamienić kilka słów z Dougiem Lombardi, szefem do spraw marketingu w Valve. Najważniejszą informacją jest fakt, że już niedługo posiadacze Xboxów 360 doczekają się kolejnych produkcji przygotowanych przez twórców Half-Life’a.

Readaktorom z serwisu Xbox360fanboy udało się podczas tegorocznych targów E3 zamienić kilka słów z Dougiem Lombardi, szefem do spraw marketingu w Valve. Najważniejszą informacją jest fakt, że już niedługo posiadacze Xboxów 360 doczekają się kolejnych produkcji przygotowanych przez twórców Half-Life’a. Jednocześnie dodał, że konsola Microsoftu pozostanie jedyną, którą biorą oni pod uwagę w przypadku swoich gier.

Lombardi potwierdził przy okazji, że dodatkowe zawartości i achievementy wprowadzone w pecetowej wersji sieciowego shootera - Team Fortress 2 trafią także na X360. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy to nastąpi – jak powiedział, Valve musi najpierw zdecydować w jaki właściwie sposób chce je wydać.