Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2008, 16:27

autor: vampire

Premiera Postala III ponownie przełożona

W lutym pisaliśmy o przełożeniu premiery najnowszej odsłony Postala na drugi kwartał 2009. teraz natomiast dowiedzieliśmy się, że ulegnie ona kolejnemu przesunięciu - według słów Mike’a Jareta specjalisty do spraw marketingu studia Running With Scissors, bardziej prawdopodobnym jest, że zostanie ona wydana najwcześniej w drugiej połowie przyszłego roku.

W lutym pisaliśmy o przełożeniu premiery najnowszej odsłony Postala na drugi kwartał 2009. teraz natomiast dowiedzieliśmy się, że ulegnie ona kolejnemu przesunięciu - według słów Mike’a Jareta, specjalisty do spraw marketingu studia Running With Scissors, bardziej prawdopodobnym jest, że gra zostanie wydana najwcześniej w drugiej połowie przyszłego roku. Oczywiście w tym momencie miał na myśli jedynie wersje tworzone z myślą o PC oraz Xboxie 360.

Druga wiadomość zainteresuje posiadaczy PS3 oczekujących tego kontrowersyjnego shootera. Otóż, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, trwają prace nad Postalem III przeznaczonym także na ich platformę, tworzonym we współpracy z rosyjskim deweloperem - Akellą. Niestety, Jaret nie był w stanie podać kiedy mniej więcej moglibyśmy spodziewać się premiery tej wersji gry, gdyż jak mówi, obecnie twórcy muszą uporać się z wieloma technicznymi problemami jakie sprawia silnik Source w przypadku konsoli Sony.

Premiera Postala III ponownie przełożona - ilustracja #1

Przypomnijmy, że do tej pory PS3 doczekała się tylko jednego tytułu, który powstał w oparciu wspomniane narzędzie, czyli kompilacji Orange Box. Jednak w przeciwieństwie do wersji na PC i X360, ta nie została zrobiona przez Valve, a brytyjski oddział Electronic Arts. W dodatku miała problemy z wydajnością, które nie występowały na pozostałych platformach.