Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 lipca 2008

Nowa gra z Sonikiem w roli głównej tylko na Wii
Nowa gra z Sonikiem w roli głównej tylko na Wii

Dorota Drużko, 20 lipca 2008, 15:38

Wygląda na to, że konsola Wii doczeka się nowej gry z jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w branży wirtualnej rozrywki - Sonikiem. Pierwsza wskazówka pojawiła się już wczoraj, kiedy to użytkownik donkey show zamieścił na forum NeoGAF skan okładki wrześniowego numeru amerykańskiego pisma Nintendo Power.

Koniec Mythos?
Koniec Mythos?

Maciej Myrcha, 20 lipca 2008, 15:10

Od kilku dni z obozu firmy Flagship Studios, znanej graczom z Hellgate: London, projektu ambitnego, lecz niestety niedopracowanego, napływają sprzeczne informacje. Tydzień temu świat elektronicznej rozrywki obiegła wiadomość, iż studio kończy działalność - parę dni później sami zainteresowani zaprzeczyli tym rewelacjom.

Kontynuacja Guitar Hero: On Tour ukaże się jeszce w tym roku
Kontynuacja Guitar Hero: On Tour ukaże się jeszce w tym roku

Dorota Drużko, 20 lipca 2008, 13:58

Zaledwie miesiąc temu swoją światową premierę miała przeznaczona na przenośną konsolką Nintendo gra muzyczna - Guitar Hero: On Tour, która jak wiemy cieszy się w Stanach Zjednoczonych olbrzymią popularnością. Wczoraj firma Activision poinformowała o trwających właśnie pracach nad jej kontynuacją.

FlatOut: Ultimate Carnage w sierpniu
FlatOut: Ultimate Carnage w sierpniu

Dorota Drużko, 20 lipca 2008, 13:18

Jak już wiemy, przewidywana na 11 lipca światowa premiera FlatOut: Ultimate Carnage niestety nie doszło do skutku, jednakże nie przyjdzie nam na nią długo czekać - gra trafi do sklepów 1 sierpnia. Wczoraj firma Empire Interactive potwierdziła, że będzie to tytuł należący do rodziny Games for Windows i w pełni wykorzysta potencjał jej sieciowej usługi – Live.

Drakensang: The Dark Eye w złocie
Drakensang: The Dark Eye w złocie

Maciej Myrcha, 20 lipca 2008, 13:12

Przedstawiciele firmy wydawniczej Anaconda poinformowali, iż Drakensang: The Dark Eye, RPG tworzony przez berlińskie studio deweloperskie Radon Labs, wszedł właśnie w złotą fazę i został wysłany do tłoczni.

Step Creative Group zakończyło działalność

Maciej Myrcha, 20 lipca 2008, 12:28

Twórcy takich gier jak Star Heritage 1: The Black Cobra czy Inhabited Island: The Earthling, firma Step Creative Group, z powodu problemów finansowych zmuszona była do zakończenia działalności. Jest jednak dobra wiadomość dla fanów przygodówek, oczekujących na pojawienie się drugiej ze wspomnianych gier w języku angielskim - Akella zamierza wypuścić ją na rynek jeszcze w tym roku.