Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2008, 13:58

autor: vampire

Kontynuacja Guitar Hero: On Tour ukaże się jeszce w tym roku

Zaledwie miesiąc temu swoją światową premierę miała przeznaczona na przenośną konsolką Nintendo gra muzyczna - Guitar Hero: On Tour, która jak wiemy cieszy się w Stanach Zjednoczonych olbrzymią popularnością. Wczoraj firma Activision poinformowała o trwających właśnie pracach nad jej kontynuacją.

Zaledwie miesiąc temu swoją światową premierę miała przeznaczona na przenośną konsolką Nintendo gra muzyczna - Guitar Hero: On Tour, która jak wiemy cieszy się w Stanach Zjednoczonych olbrzymią popularnością. Wczoraj firma Activision poinformowała o trwających właśnie pracach nad jej kontynuacją. Na razie praktycznie nic o niej nie wiemy, poza tym, że zapewne zawierać będzie zupełnie nowy zestaw utworów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu sequel hitowego tytułu to norma, gdyby nie przewidywana data premiery - ta wyznaczona została już na listopad tego roku.

Kontynuacja Guitar Hero: On Tour ukaże się jeszce w tym roku - ilustracja #1

Jak wiemy, obecna edycja On Tour sprzedawana jest razem z nakładką Guitar Grip, kolejna natomiast prawdopodobnie doczeka się dwóch wydań – razem z kontrolerem i bez niego. Pewnie już niedługo pojawią się kolejne informacje na ten temat, tymczasem pozostaje nam tylko czekać na premierę pierwszej części gry, która wciąż jeszcze nie zadebiutowała na polskim rynku. Jeśli jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem otrzymamy ją 25 lipca dzięki firmie Licomp Empik Multimedia.