Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 lipca 2008

Raczej nie zobaczymy (i nie usłyszymy) Led Zeppelin w grze muzycznej

Maciej Myrcha, 6 lipca 2008, 20:00

Wraz z pojawieniem się na rynku gier muzycznych w rodzaju Guitar Hero czy też Rock Band, tuzy muzyki "zwietrzyły" nowy sposób na dotarcie do słuchaczy. Niedawno ukazała się Guitar Hero dedykowana zespołowi Aerosmith, w przyszłym roku na rynek zawita wydanie poświęcone Metallice, a wieści głoszą, iż Activision prowadzi zaawansowane rozmowy z Van Hallen.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (23 - 29 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 6 lipca 2008, 17:34

Przed Wami najnowsze notowanie japońskiej listy najlepiej sprzedających się gier w tygodniu pomiędzy 23 a 29 czerwca. Ranking stworzony został dzięki monitoringowi przeprowadzanemu przez organizację Media Create, zajmującą się badaniem i analizą rynku w Japonii.

Soul Calibur IV bez Kratosa

Przemysław Zamęcki, 6 lipca 2008, 16:41

Najprawdopodobniej nie potwierdzą się plotki sprzed ponad tygodnia, wedle których w Soul Calibur IV wśród bonusowych postaci ma pojawić się Kratos, główny bohater serii God of War.

Uaktualnienie Burnout Paradise opóźnione dla wersji na Xboksa 360

Przemysław Zamęcki, 6 lipca 2008, 16:16

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, najnowsza łatka przeznaczona dla gry Burnout Paradise o nazwie Cagney pojawi się 10 lipca. Przynajmniej w wersji na PlayStation 3, bowiem użytkownicy Xboksów 360 będą musieli poczekać nieco dłużej.

Kolejna część Persona zapowiedziana

Maciej Myrcha, 6 lipca 2008, 12:28

Na odbywającej się właśnie imprezie Anime Expo 2008, przedstawiciele firmy Atlus poinformowali, iż pod koniec tego roku na rynku ukaże się kolejna część cyklu cRPG, Shin Megami Tensei: Persona 4. Akcja gry przeniesie nas w wiejskie krajobrazy Japonii, a sama fabuła ma być dłuższa, bardziej skomplikowana i intrygująca niż w poprzedniej odsłonie serii.

Znamy pełną tracklistę Rock Band 2?

Maciej Myrcha, 6 lipca 2008, 12:13

Emocji związanych z Rock Band 2 ciąg dalszy: praktycznie każdego dnia w sieci pojawiają się mniejsze bądź większe rewelacje dotyczące kontynuacji znakomitej gry muzycznej, Rock Band. Tym razem, po "dawkowaniu" utworów do Rock Band 2 mamy dla Was prawdopodobnie pełną ich listę (prawdopodobnie, bowiem jej autentyczności do końca nie jesteśmy pewni).