Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 lipca 2008

Eledees: The Adventures of Kai and Zero na DS tej zimy
Eledees: The Adventures of Kai and Zero na DS tej zimy

Maciej Myrcha, 5 lipca 2008, 15:14

Jak poinformowali przedstawiciele europejskiego oddziału firmy Konami, tej zimy na półkach sklepowych pojawi się kontynuacja wydanej w zeszłym roku gry Eledees. Będzie ona nosić podtytuł The Adventures of Kai and Zero, i w przeciwieństwie do swojego poprzednika, który debiutował na konsoli stacjonarnej Wii, przeznaczona będzie dla posiadaczy przenośnych konsol DS.

Imperium Romanum: Emperor Expansion pod koniec miesiąca

Maciej Myrcha, 5 lipca 2008, 14:10

Jak informują przedstawiciele firmy Kalypso Media, już pod koniec miesiąca zadebiutuje rozszerzenie strategii czasu rzeczywistego Imperium Romanum, o podtytule Emperor Expansion. Będzie to prawdziwa gratka dla fanów wspomnianej gry, bowiem w skład rozszerzenia wejdą również wcześniej wydane The Conquest of Britannia oraz Wilds of Germania.

Kolejne informacje o Operation Flashpoint 2

Maciej Myrcha, 5 lipca 2008, 13:41

Wczoraj na łamach naszego serwisu mogliście znaleźć notkę dotyczącą Operation Flashpoint 2, w której to wspomniana gra została przez redaktorów PC Gamer UK określona jako najwierniej oddane pole walki, dzisiaj natomiast mamy dla Was koleją garść szczegółów dotyczących kontynuacji dzieła studia Bohemia Interactive.

Wii Fit statystycznie
Wii Fit statystycznie

Przemysław Zamęcki, 5 lipca 2008, 09:16

Nintendo Wii wciąż na całym świecie sprzedaje się jak świeże bułeczki. Nowatorskie sterowanie, liczne gry przeznaczone do zabawy w większym gronie i ubiegłoroczna tajna broń firmy, czyli Wii Fit stanowią o niezwykłej sile, z jaką ta konsola działa na potencjalnych klientów. Ochrzczony mianem wagi kontroler Wii Balance Board był i wydaje się, że wciąż jest jednym z najbardziej pożądanych gadżetów w świecie gier. Niestety, w większości przypadków po pierwszej ekscytacji ląduje on w szafie.

Diablo III na konsole teoretycznie możliwy

Przemysław Zamęcki, 5 lipca 2008, 08:45

Blizzard mówi konsolom stanowcze nie. Przynajmniej takiego zdania przed kilkoma dniami był główny projektant gry, Jay Wilson. Tymczasem w rozmowie z serwisem Eurogamer, Rob Pardo, jeden z wice prezesów w firmie twierdzi, że teoretycznie Diablo III mógłby trafić na konsole.

Zastanawiam się nad Metal Gear Solid 5 - mówi Hideo Kojima
Zastanawiam się nad Metal Gear Solid 5 - mówi Hideo Kojima

Przemysław Zamęcki, 5 lipca 2008, 08:00

Hideo Kojima, autor serii Metal Gear Solid wielokrotnie zarzekał się, zarówno w trakcie produkcji Metal Gear Solid 3, jak i Metal Gear Solid 4, że to jego ostatnia gra z tego cyklu. Tymczasem w japońskim magazynie poświęconym grom video, Famitsu, ukazał się nowy wywiad z szefem Kojima Productions, w którym artysta dość niejednoznacznie stwierdza, że powstanie kolejnej części pod jego dowództwem jest wciąż sprawą otwartą.