Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 lipca 2008

Poradnik: Battlefield: Bad Company

Redakcja GRYOnline.pl, 10 lipca 2008, 21:19

„Witam w oficjalnym poradniku do gry Battlefield: Bad Company, tytułu który łączy świetny tryb rozgrywki wieloosobowej z nasyconą humorem kampanią dla pojedynczego gracza."

Oficjalna lista utworów z gry Rock Band 2

fsm, 10 lipca 2008, 17:44

Rock Band 2 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim pokaźny zestaw utworów. Co do ich nazw od jakiegoś czasu trwają przeróżne spekulacje. Nareszcie jednak znamy kompletną listę kawałków.

Midway na targach E3 2008

fsm, 10 lipca 2008, 15:23

Targi E3 w nowej formule startują już po weekendzie w Los Angeles. Przedstawiciele branży zapoznają się na nich z produkcjami, które wymieniane są na zwyczajowych listach, publikowanych przed kalifornijską imprezą.

Wiedźmin: Versus już dostępny
Wiedźmin: Versus już dostępny

vampire, 10 lipca 2008, 14:20

Od wczoraj w końcu możemy zagrać w darmową, odbywającą się z poziomu przeglądarki internetowej grę Wiedźmin: Versus. Pierwotnie produkcja znana była pod tytułem Wiedźmin: Duelmail i miała ukazać się 9 maja. Jednakże po zakończeniu beta-testów okazało się, że osoby biorące w nich udział miały sporo uwag. Twórcy – CD Projekt RED - zdecydowali się posłuchać głosu graczy i wprowadzili szereg zmian.

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! (10/07/08)
Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! (10/07/08)

Major Doktor Upiorna, 10 lipca 2008, 13:23

Space Empires V, Stranglehold i Turok– jedna z tych trzech, bez wątpienia ciekawych gier może już wkrótce powędrować do kogoś z was! Aby było to możliwe, musicie jedynie wziąć udział w rozpoczynającym się dzisiaj konkursie z serii „gra za friko”.

Premiera pierwszego zwiastuna filmu Max Payne
Premiera pierwszego zwiastuna filmu Max Payne

fsm, 10 lipca 2008, 13:15

Dzisiaj zadebiutował w Internecie pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu o trudnym życiu znanego wszystkim graczom policjanta Maxa Payne’a. Bohater ten wystąpił dotychczas w dwóch produkcjach, czyli w Max Payne oraz Max Payne 2: The Fall of Max Payne.

Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca już oficjalnie w Polsce
Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca już oficjalnie w Polsce

Elrond, 10 lipca 2008, 12:32

Dzisiaj na półki polskich sklepów zawitała gra Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca. Za jej polonizację i wydanie w naszym kraju odpowiada firma Nicolas Games, a sugerowana cena detaliczna wynosi 79,99 zł.

Operation Flashpoint 2 dopiero w 2009 roku
Operation Flashpoint 2 dopiero w 2009 roku

Przemysław Zamęcki, 10 lipca 2008, 12:21

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising, gra która według magazynu PC Gamer w najlepszy jak do tej pory sposób przedstawia współczesne pole walki, na rynku pojawi się niestety dopiero w przyszłym roku.

SilverBirch przejmuje Lighthouse Interactive

vampire, 10 lipca 2008, 12:20

Już wcześniej kanadyjski developer, SilverBirch, odpowiedzialny za konsolową wersję N+ oraz MMORPGa, Metin 2 przymierzał się do wykupienia wydawcy Lighthouse Interactive. Teraz firmy uzgodniły już ostateczne warunki umowy dotyczące przejęcia, w dodatku cena jaką Kanadyjczykom przyjdzie zapłacić jest niższa od pierwotnie planowanej.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (30 czerwca - 6 lipca)

Przemysław Zamęcki, 10 lipca 2008, 10:42

Oto najnowsze notowanie japońskiej listy najlepiej sprzedających się gier w tygodniu pomiędzy 30 czerwca a 6 lipca. Ranking stworzony został dzięki monitoringowi przeprowadzanemu przez organizację Media Create, zajmującą się badaniem i analizą rynku w Japonii.

Nowa gra twórców Settlersów powstanie na silniku Vision Engine 7.0

vampire, 10 lipca 2008, 10:00

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że podległe firmie Ubisoft studio Blue Byte, twórcy znani głównie z serii Settlers, podpisało umowę licencyjną z niemieckim deweloperem Trinigy (zajmującym się jedynie tworzeniem silników do gier) dotyczącą wykorzystania jego najnowszego narzędzia - Vision Engine 7.0.

Nostradamus: The Last Prophecy zmierza na Nintendo DS
Nostradamus: The Last Prophecy zmierza na Nintendo DS

Przemysław Zamęcki, 10 lipca 2008, 08:36

Klasyczne przygodówki coraz częściej trafiają na konsole. A przynajmniej na jedną z nich, bowiem mowa tutaj o Nintendo DS. Tym razem firma ElektroGames poinformowała o planach przeniesienia na to małe cacko wydanej w listopadzie ubiegłego roku na pecety gry Nostradamus: The Last Prophecy.

Dragon Age zmienia nazwę, zapowiedź pierwszego zwiastunu
Dragon Age zmienia nazwę, zapowiedź pierwszego zwiastunu

Przemysław Zamęcki, 10 lipca 2008, 08:06

9 lipca, zgodnie z harmonogramem, w Sieci zaistniała nowa witryna internetowa gry Dragon Age. Witryna, to może zbyt duże słowo dla tych kilku zdań, które się na niej znalazły, bardziej chodzi tutaj o stronę teaserową, niemniej jednak zamieszczone tam informacje już teraz powinny zelektryzować fanów gier cRPG.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 lipca 2008)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 10 lipca 2008, 07:54

Co nam przynoszą dzisiejsze „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”? Duke Nukem 3D na PartnerNecie, Fallout 3 nie dla Australijczyków, kilka ciekawostek o remakach Capcomu, nowa marka Activision i inne. Zapraszamy do lektury.