Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 lipca 2008

Poradnik: Battlefield: Bad Company

Redakcja GRYOnline.pl, 10 lipca 2008, 21:19

„Witam w oficjalnym poradniku do gry Battlefield: Bad Company, tytułu który łączy świetny tryb rozgrywki wieloosobowej z nasyconą humorem kampanią dla pojedynczego gracza."

Oficjalna lista utworów z gry Rock Band 2

Filip Grabski, 10 lipca 2008, 17:44

Rock Band 2 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim pokaźny zestaw utworów. Co do ich nazw od jakiegoś czasu trwają przeróżne spekulacje. Nareszcie jednak znamy kompletną listę kawałków.

Midway na targach E3 2008

Filip Grabski, 10 lipca 2008, 15:23

Targi E3 w nowej formule startują już po weekendzie w Los Angeles. Przedstawiciele branży zapoznają się na nich z produkcjami, które wymieniane są na zwyczajowych listach, publikowanych przed kalifornijską imprezą.

Wiedźmin: Versus już dostępny
Wiedźmin: Versus już dostępny

Dorota Drużko, 10 lipca 2008, 14:20

Od wczoraj w końcu możemy zagrać w darmową, odbywającą się z poziomu przeglądarki internetowej grę Wiedźmin: Versus. Pierwotnie produkcja znana była pod tytułem Wiedźmin: Duelmail i miała ukazać się 9 maja. Jednakże po zakończeniu beta-testów okazało się, że osoby biorące w nich udział miały sporo uwag. Twórcy – CD Projekt RED - zdecydowali się posłuchać głosu graczy i wprowadzili szereg zmian.

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! (10/07/08)
Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! (10/07/08)

Katarzyna Grysiewicz, 10 lipca 2008, 13:23

Space Empires V, Stranglehold i Turok– jedna z tych trzech, bez wątpienia ciekawych gier może już wkrótce powędrować do kogoś z was! Aby było to możliwe, musicie jedynie wziąć udział w rozpoczynającym się dzisiaj konkursie z serii „gra za friko”.

Premiera pierwszego zwiastuna filmu Max Payne
Premiera pierwszego zwiastuna filmu Max Payne

Filip Grabski, 10 lipca 2008, 13:15

Dzisiaj zadebiutował w Internecie pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu o trudnym życiu znanego wszystkim graczom policjanta Maxa Payne’a. Bohater ten wystąpił dotychczas w dwóch produkcjach, czyli w Max Payne oraz Max Payne 2: The Fall of Max Payne.

Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca już oficjalnie w Polsce
Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca już oficjalnie w Polsce

Maciej Myrcha, 10 lipca 2008, 12:32

Dzisiaj na półki polskich sklepów zawitała gra Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca. Za jej polonizację i wydanie w naszym kraju odpowiada firma Nicolas Games, a sugerowana cena detaliczna wynosi 79,99 zł.

Operation Flashpoint 2 dopiero w 2009 roku
Operation Flashpoint 2 dopiero w 2009 roku

Przemysław Zamęcki, 10 lipca 2008, 12:21

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising, gra która według magazynu PC Gamer w najlepszy jak do tej pory sposób przedstawia współczesne pole walki, na rynku pojawi się niestety dopiero w przyszłym roku.

SilverBirch przejmuje Lighthouse Interactive

Dorota Drużko, 10 lipca 2008, 12:20

Już wcześniej kanadyjski developer, SilverBirch, odpowiedzialny za konsolową wersję N+ oraz MMORPGa, Metin 2 przymierzał się do wykupienia wydawcy Lighthouse Interactive. Teraz firmy uzgodniły już ostateczne warunki umowy dotyczące przejęcia, w dodatku cena jaką Kanadyjczykom przyjdzie zapłacić jest niższa od pierwotnie planowanej.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (30 czerwca - 6 lipca)

Przemysław Zamęcki, 10 lipca 2008, 10:42

Oto najnowsze notowanie japońskiej listy najlepiej sprzedających się gier w tygodniu pomiędzy 30 czerwca a 6 lipca. Ranking stworzony został dzięki monitoringowi przeprowadzanemu przez organizację Media Create, zajmującą się badaniem i analizą rynku w Japonii.

Nowa gra twórców Settlersów powstanie na silniku Vision Engine 7.0

Dorota Drużko, 10 lipca 2008, 10:00

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że podległe firmie Ubisoft studio Blue Byte, twórcy znani głównie z serii Settlers, podpisało umowę licencyjną z niemieckim deweloperem Trinigy (zajmującym się jedynie tworzeniem silników do gier) dotyczącą wykorzystania jego najnowszego narzędzia - Vision Engine 7.0.

Nostradamus: The Last Prophecy zmierza na Nintendo DS
Nostradamus: The Last Prophecy zmierza na Nintendo DS

Przemysław Zamęcki, 10 lipca 2008, 08:36

Klasyczne przygodówki coraz częściej trafiają na konsole. A przynajmniej na jedną z nich, bowiem mowa tutaj o Nintendo DS. Tym razem firma ElektroGames poinformowała o planach przeniesienia na to małe cacko wydanej w listopadzie ubiegłego roku na pecety gry Nostradamus: The Last Prophecy.

Dragon Age zmienia nazwę, zapowiedź pierwszego zwiastunu
Dragon Age zmienia nazwę, zapowiedź pierwszego zwiastunu

Przemysław Zamęcki, 10 lipca 2008, 08:06

9 lipca, zgodnie z harmonogramem, w Sieci zaistniała nowa witryna internetowa gry Dragon Age. Witryna, to może zbyt duże słowo dla tych kilku zdań, które się na niej znalazły, bardziej chodzi tutaj o stronę teaserową, niemniej jednak zamieszczone tam informacje już teraz powinny zelektryzować fanów gier cRPG.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 lipca 2008)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 10 lipca 2008, 07:54

Co nam przynoszą dzisiejsze „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”? Duke Nukem 3D na PartnerNecie, Fallout 3 nie dla Australijczyków, kilka ciekawostek o remakach Capcomu, nowa marka Activision i inne. Zapraszamy do lektury.