Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Nicolas Games Press Release" 10 lipca 2008, 16:23

The Great Art Race: Wyścig po obrazy mistrzów w sprzedaży

Nicolas Games SA - partner wydawnictwa Egmont - informuje, że w sprzedaży pojawiła się nowa gra pt. The Great Art Race: Wyścig po obrazy mistrzów.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Nicolas Games SA - partner wydawnictwa Egmont - informuje, że w sprzedaży pojawiła się nowa gra pt. The Great Art Race: Wyścig po obrazy mistrzów.

The Great Art Race: Wyścig po obrazy mistrzów w sprzedaży - ilustracja #1

Twój wuj Walter jest jednym z tych ludzi, którym udało się zgromadzić znaczny majątek. Dzięki niemu może oddać się swojej wielkiej pasji – kolekcjonowaniu obrazów. Trwa najlepsza koniunktura na obrazy. Ze względu na wzrost popularności fotografii, artyści mniej dokładnie uwzględniają detale w technice malarskiej. W konsekwencji pojawia się sztuka abstrakcyjna, która jedynie przybliża obraz wybranego obiektu. Dla wielu ludzi jest to powód zainteresowania się malarstwem dawnych mistrzów na nowo, ponownie je doceniając. Wuj Walter zwykł gromadzić po sześć obrazów ulubionych artystów. Jedna z takich kolekcji – najcenniejsza na świecie – została skradziona. Bezcenne obrazy, jeden po drugim, zaczęły pojawiać się na różnych aukcjach. Twoim zadaniem jest wykupić wszystkie dzieła z ulubionej kolekcji wuja Waltera, przywracając całą jego galerię. Jeśli tego dokonasz, odziedziczysz całą kolekcję. Niestety nie jesteś jedynym, który poszukuje obrazów. Wuj ma jeszcze pięcioro siostrzenic i siostrzeńców. Każdy z nich ubiega się o prawo do dziedziczenia całej kolekcji. Baw się dobrze i niech Ci się poszczęści w grze!

Cechy gry:

  • zbierz ponad 35 sławnych obrazów;
  • unikaj przepuszczania pieniędzy na nic nie warte podróbki;
  • zaliczaj kursy sztuki, dzięki którym rozpoznasz fałszerstwa;
  • przeżyj ponad 400 historycznych wydarzeń;
  • wybierz jeden z 4 poziomów trudności;
  • graj przy jednym komputerze z całą rodziną.