Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 lipca 2008

Poradnik: Alone in the Dark

Redakcja GRYOnline.pl, 4 lipca 2008, 18:11

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Alone in the Dark”. Tekst ten składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia tej stosunkowo wymagającej produkcji. Zawarto tu szczegółowe omówienie wszystkich ośmiu rozdziałów gry. ”

Znamy datę premiery i cenę Siren: Blood Curse
Znamy datę premiery i cenę Siren: Blood Curse

Marek Grochowski, 4 lipca 2008, 15:45

Wielu z tych, którzy na konsoli PlayStation 2 zetknęli się z survival horrorem Forbidden Siren, zastanawia się pewnie, jak produkcja spod skrzydeł Sony Computer Entertainment poradziłaby sobie na PS3. Odpowiedź na to pytanie będą mogli poznać już za niecałe trzy tygodnie, kiedy do sprzedaży w Europie trafi remake mrocznego tytułu, gra Siren: Blood Curse.

Xbox Fun Day 2008 - zadaj pytanie organizatorom
Xbox Fun Day 2008 - zadaj pytanie organizatorom

Redakcja GRYOnline.pl, 4 lipca 2008, 13:20

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi zlotu Xbox Fun Day 2008, mającego odbyć się w Niedzicy w dniach 8-10 sierpnia 2008 roku, polski oddział firmy Microsoft pragnie poinformować wszystkich zainteresowanych o specjalnych dyżurach na oficjalnym forum www.xbox.com pełnionych przez organizatorów imprezy.

Raven Squad: Operation Hidden Dagger niedługo na rynku
Raven Squad: Operation Hidden Dagger niedługo na rynku

Maciej Myrcha, 4 lipca 2008, 12:30

Raven Squad: Operation Hidden Dagger to połączenie dwóch popularnych gatunków gier – RTS oraz FPS. Developingiem zajęła się mało znana firma Atomic Motion, zaś rola wydawcy przypadła SouthPeak Games. Jeśli w procesie tworzenia gry nie zajdą jakieś nieprzewidziane wypadki losowe, już niedługo zagrają w nią posiadacze PeCetów oraz konsol Xbox 360.

Tester ujawnia kolejne utwory dostępne w Rock Band 2

Dorota Drużko, 4 lipca 2008, 12:29

Niedawno podana została niewielka część listy utworów, które będziemy mogli zagrać w zbliżającym się sequelu muzycznej gry Rock Band, autorstwa firmy Harmonix. Wczoraj natomiast na forum ScoreHero pojawił się post użytkownika 7eventy7even, w którym ujawnił on kilka innych kawałków, jakie miał okazję zobaczyć podczas play-testów.

Naruto 2: Broken Bond tylko na Xbox 360

Robert Duraj, 4 lipca 2008, 11:26

Ubisoft poinformował, iż trwają prace nad kolejnym tytułem, należącym do rodziny gier Naruto. Mowa o grze Naruto 2: Broken Bond, przeznaczonej jedynie na konsolę Xbox 360.

Children of the Nile powróci w nowej wersji
Children of the Nile powróci w nowej wersji

Maciej Myrcha, 4 lipca 2008, 11:25

Czy pamiętacie może Children of the Nile, strategię ekonomiczną z akcją osadzoną w starożytnym Egipcie? Gra ukazała się w USA pod koniec roku 2004 za sprawą Myelin Media, a kilka miesięcy później SEGA wydała ją w Europie (Polska – CD Projekt). Jej deweloper, Tilted Mill, wszedł właśnie w posiadanie praw wydawniczych do wspomnianego tytułu i przymierza się do wypuszczenia na rynek ulepszonej wersji Dzieci Nilu.

Operation Flashpoint 2 - najwierniej oddane pole walki w historii gier
Operation Flashpoint 2 - najwierniej oddane pole walki w historii gier

Przemysław Zamęcki, 4 lipca 2008, 11:21

Myśląc o prawdziwej symulacji pola walki nie wolno zapominać o dziele studia Bohemia Interactive, które w historię gier komputerowych na stałe wpisało się znakomitym Operation Flashpoint. Czy Codemasters uda się tego samego dokonać z częścią drugą?

Digital Extremes zaangażowane w produkcję Bioshocka na PS3
Digital Extremes zaangażowane w produkcję Bioshocka na PS3

Marek Grochowski, 4 lipca 2008, 11:00

O tym, że wydany w ubiegłym roku Bioshock to projekt ambitny i niezwykle skomplikowany, wiadomo było od zeszłego roku, kiedy produkcja studia znanego wówczas jako Irrational Games trafiła do posiadaczy pecetów i Xboksow 360. Rozmach tytułu sprawił, że zaadaptowanie gry na potrzeby PlayStation 3 przestało być łatwą sprawą, jednak od wczoraj autorzy konwersji mogą liczyć na pomoc z zewnątrz.

Amerykanie kupili już 300 tys. sztuk Guitar Hero: On Tour

Marek Grochowski, 4 lipca 2008, 10:08

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się w Stanach Zjednoczonych najnowsza odsłona serii Guitar Hero, przeznaczone na konsolę NDS On Tour. Produkcja studia Vicarious Visions potrzebowała tylko siedmiu dni, aby stać się jednym z najgłośniejszych tytułów dedykowanych w tym roku handheldowi Nintendo.

Zapisy do beta-testów World of Warcraft: Wrath of the Lich King rozpoczęte
Zapisy do beta-testów World of Warcraft: Wrath of the Lich King rozpoczęte

Dorota Drużko, 4 lipca 2008, 10:00

Wygląda na to, że Blizzard skończył już z "rodzinnymi" alfa-testami drugiego dodatku do World of Warcraft i postanowił, że czas już aby jego sprawdzeniem zajęli się sami gracze. Już dziś mozna zgłosić swoją kandydaturę do beta testów Wrath of the Lich King.

Midnight Club: Los Angeles opóźnione
Midnight Club: Los Angeles opóźnione

Dorota Drużko, 4 lipca 2008, 09:59

Zła wiadomość dla wszystkich oczekujących kolejnej gry autorstwa ekipy Rockstar - czwartej odsłony serii Midnight Club opatrzonej podtytułem Los Angeles. Niestety wyznaczona pierwotnie na wrzesień premiera tych zręcznościowych wyścigów przełożona została na 7 października w Stanach Zjednoczonych oraz 10 października w Europie.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 lipca 2008)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 4 lipca 2008, 09:58

W piątek w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Bungie Day, tani Grzech, lista wydawnicza Oxygen Games, klasyka Taito, co dalej z trofeami, 2K Games na E3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Viva Pinata: Trouble in Paradise we wrześniu
Viva Pinata: Trouble in Paradise we wrześniu

Marek Grochowski, 4 lipca 2008, 09:20

Jeszcze tylko dwa miesiące dzielą posiadaczy Xboksów 360 od premiery jednej z najbardziej kolorowych gier tego roku. Firma Microsoft Game Studios podała do wiadomości, że Trouble in Paradise, kolejna, samodzielna odsłona cyklu Viva Pinata, ukaże się w amerykańskich sklepach 2 września. Trzy dni później produkt trafi do Europy.