Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2008, 10:00

autor: vampire

Zapisy do beta-testów World of Warcraft: Wrath of the Lich King rozpoczęte

Wygląda na to, że Blizzard skończył już z "rodzinnymi" alfa-testami drugiego dodatku do World of Warcraft i postanowił, że czas już aby jego sprawdzeniem zajęli się sami gracze. Już dziś mozna zgłosić swoją kandydaturę do beta testów Wrath of the Lich King.

Wygląda na to, że Blizzard skończył już z "rodzinnymi" alfa-testami drugiego dodatku do World of Warcraft i postanowił, że czas już aby jego sprawdzeniem zajęli się sami gracze. Ci, którzy nie mogą się doczekać premiery rozszerzenia swojego ulubionego MMORPGa powinni już dziś po prostu zalogować się do panelu zarządzania swoim kontem, kliknąć na link „Wrath of the Lich King Beta Opt-In” i tym samym zgłosić swoją kandydaturę do testów Wrath of the Lich King. Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie się one rozpoczną, jednak zapewne nastąpi to już niebawem. O tym, że warto do nich przystąpić można się przekonać oglądając naszą relacją z Blizzard Worldwide Invitational 2008.

Zapisy do beta-testów World of Warcraft: Wrath of the Lich King rozpoczęte - ilustracja #1

Przypomnijmy, że prawdopodobnie światowa premiera gry odbędzie się pod koniec bieżącego roku. W Polsce powinna ukazać się mniej więcej w tym samym czasie nakładem firmy CD Projekt, niestety nie wiemy jeszcze ile przyjdzie nam za nią zapłacić. Póki co zapraszam do zapoznania się z następującymi materiałami dotyczącymi Wrath of the Lich King:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.