Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2008, 09:59

autor: vampire

Midnight Club: Los Angeles opóźnione

Zła wiadomość dla wszystkich oczekujących kolejnej gry autorstwa ekipy Rockstar - czwartej odsłony serii Midnight Club opatrzonej podtytułem Los Angeles. Niestety wyznaczona pierwotnie na wrzesień premiera tych zręcznościowych wyścigów przełożona została na 7 października w Stanach Zjednoczonych oraz 10 października w Europie.

Zła wiadomość dla wszystkich oczekujących kolejnej gry autorstwa ekipy Rockstar - czwartej odsłony serii Midnight Club opatrzonej podtytułem Los Angeles. Niestety wyznaczona pierwotnie na wrzesień premiera tych zręcznościowych wyścigów przełożona została na 7 października w Stanach Zjednoczonych oraz 10 października w Europie. Daty te dotyczą wersji dla obydwu konsol, na których produkcja ma się ukazać, a więc PS3 i Xbox 360. Gra trafi do polskich sklepów za sprawą firmy Cenega Poland, jednak kiedy dokładnie to nastąpi jeszcze nie wiadomo.

Midnight Club: Los Angeles opóźnione - ilustracja #1

Przypomnijmy, że w Midnight Club: Los Angeles będziemy mogli dowolnie przemierzać tytułowe Miasto Aniołów. Główną zaletą gry ma być dokładne odwzorowanie głównych dzielnic miasta oraz duża swoboda rozgrywki – tylko od nas zależeć będzie kiedy i jakich wyścigów się podejmiemy. Co więcej będziemy do nich przechodzić bezpośrednio z mapy głównej, nie ujrzymy więc żadnych ekranów loadingów. Zainteresowani mogą zapoznać się z następującymi materiałami:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.