Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 lipca 2008

Electronic Arts zekranizuje swoje gry
Electronic Arts zekranizuje swoje gry

vampire, 24 lipca 2008, 13:33

Wczoraj koncern EA poinformował o podpisaniu umowy z United Talent Agency dotyczącej realizacji filmów na podstawie swoich gier. Warto zaznaczyć, że z usług tej samej agencji korzysta wielu znanych aktorów, reżyserów, pisarzy czy muzyków. Między innymi należą do nich Harrison Ford, Johnny Depp, James Gandolfini i Wesley Snipes.

Penny Arcade Adventures także dla posiadaczy PS3
Penny Arcade Adventures także dla posiadaczy PS3

vampire, 24 lipca 2008, 11:53

Dobra wiadomość dla fanów popularnego internetowego komiksu Penny Arcade posiadających PS3. Według wczorajszych informacji pierwszy epizod bazującej na nim gry, czyli Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness trafi do PlayStation Network pod koniec tego roku. Nie otrzymaliśmy żadnych informacji na temat ewentualnej dodatkowej zawartości lub usprawnień.

Forsaken Gods samodzielnym dodatkiem do Gothica 3
Forsaken Gods samodzielnym dodatkiem do Gothica 3

Vercetti, 24 lipca 2008, 11:20

Mimo tego, że po rozstaniu z JoWoodem studio Piranha Bytes nie stworzy już czwartej odsłony Gothika, autorzy popularnej w Niemczech i Polsce serii gier cRPG zamierzają godnie pożegnać się z fanami swojego cyklu. W ostatnim kwartale bieżącego roku firma zakończy pracę nad projektem Forsaken Gods, będącym dodatkiem do Gothika 3.

Wciąż nie wiadomo co stanie się z Hellgate: London
Wciąż nie wiadomo co stanie się z Hellgate: London

vampire, 24 lipca 2008, 10:53

Jak pamiętamy ostatnimi czasy autorzy Hellgate: London - Flagship Studios - mają spore kłopoty, a informacje które otrzymujemy na temat przyszłości ich produkcji są sprzeczne. Głównym problemem jest fakt, iż wciąż nie wiemy, kto właściwie posiada prawa do ich gier, czyli Hellgate: London i Mythos – czy zostały wykupione przez koreańskiego wydawcę HanbitSoft, czy też pozostały w rękach twórców.

Zapowiedziano dodatek do Enemy Engaged 2
Zapowiedziano dodatek do Enemy Engaged 2

Łosiu, 24 lipca 2008, 10:50

Wiadomość ta z pewnością ucieszy fanów symulatorów lotniczych – zwłaszcza tych, którzy lubią śmigłowce. Po najwyraźniej udanym Enemy Engaged 2 na PC przyszedł czas na dodatek. G2 Games zapowiedziało właśnie rozszerzenie opatrzone podtytułem Desert Operations.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (24 lipca 2008)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (24 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 24 lipca 2008, 10:37

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Penny Arcade i Fallout, nowy kanał Wii, koci symulator, kalkulator Blizzarda i inne. Zapraszamy do lektury.

Afro Samurai dopiero w 2009 roku

artoor, 24 lipca 2008, 09:35

Namco Bandai odpowiedzialne za losy produkcji, podało do wiadomości, że zapowiadana jeszcze na ten rok premiera nie będzie miała miejsca. Nowy termin debiutu wyznaczony został na pierwszy kwartał 2009 roku, z tym, że żadna bliższa data nie jest nam jeszcze znana.

GTA na Wii pod koniec 2009 roku?

artoor, 24 lipca 2008, 09:17

Jedną z większych niespodzianek tegorocznych targów E3 była zapowiedź popularnej serii Grand Theft Auto w wersji na przenośną konsolę Nintendo DS. Czegoś więcej na ten temat starał się dowiedzieć redaktor MTV Multiplayer w rozmowie przeprowadzonej z Reginaldem Fils-Aime – prezesem północnoamerykańskiego oddziału Nintendo.

Targi E3 2009 na pewno się odbędą. Pytanie tylko w jakiej formie...

artoor, 24 lipca 2008, 08:54

Nie cichną słowa krytyki na temat zakończonych przed kilkoma dniami targów E3 Media and Business Summit. Wystawcy jasno dali do zrozumienia, że nie podoba im się formuła w jakiej przebiega impreza i chcieliby powrotu do starej, gdzie sale pękały w szwach. Mimo to, organizatorzy już snują plany na przyszłoroczną edycję i tym razem postarają się, aby wzbudziła ona większe zainteresowanie wydawców gier, dziennikarzy oraz samych graczy.

Pierwszy screenshot z M.A.G.
Pierwszy screenshot z M.A.G.

Przemysław Zamęcki, 24 lipca 2008, 08:19

Największą niespodzianką konferencji Sony podczas targów E3 miała być zapowiedź gry M.A.G. (Massive Action Game). Niestety, w nawale informacji związanych z możliwością jednoczesnej zabawy w sieci nawet 256 osób, producenci zapomnieli o jednej, wydaje się, że dla graczy chyba najważniejszej rzeczy. Otóż nie pokazali oni, jak gra wygląda w rzeczywistości.

Demo Space Siege za cztery dni?
Demo Space Siege za cztery dni?

Przemysław Zamęcki, 24 lipca 2008, 07:43

Serwis Nvidii na fali. Po wczorajszej, niepotwierdzonej jeszcze notatce o tym, jakoby Final Fantasy XIII miało trafić również na pecety, dziś wzrok odwiedzających tę stronę zaatakowany został przez banner odliczający czas do pojawienia się wersji demonstracyjnej gry Space Siege.

Zapowiedziano grę Watchmen (Strażnicy)
Zapowiedziano grę Watchmen (Strażnicy)

Przemysław Zamęcki, 24 lipca 2008, 07:24

Jedna z klasycznych serii komiksowych autorstwa Alana Moore’a (to ten pan stoi m.in. za przygodami Ligi Niezwykłych Dżentelmenów) trafi również na nasze poletko. Mowa tutaj o wydanych także w Polsce Strażnikach (Watchmen), czyli dość niestandardowej opowieści o niestandardowych super-bohaterach, którzy w formie epizodycznej zawitają w przyszłym roku na pecety, PlayStation 3 i Xboksa 360.