Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2008, 10:37

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (24 lipca 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Penny Arcade i Fallout, nowy kanał Wii, koci symulator, kalkulator Blizzarda i inne. Zapraszamy do lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Penny Arcade i Fallout, nowy kanał Wii, koci symulator, kalkulator Blizzarda i inne. Zapraszamy do lektury.

Deal or No Deal

Firmy Endemol i Zoo Games poinformowały, że w listopadzie tego roku do posiadaczy Wii trafi gra zatytułowana Deal or No Deal. Jest to elektroniczna wersja popularnego teleturnieju Grasz czy nie grasz, który w Polsce był emitowany na antenie telewizji Polsat.

Penny Arcade

Penny Arcade i Fallout. Firma Bethesda Softworks wpadła na pomysł, aby przygody w Krypcie przedstawić również za pośrednictwem komiksowych pasków. Od wczoraj, co środę możemy spodziewać się kolejnego odcinka. Pierwszy znajdziecie tutaj.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (24 lipca 2008) - ilustracja #1

Purr Pals

Masz alergię na kocią sierść, ale kochasz te miłe futrzaki i przy okazji masz Nintendo Wii? Z pomocą przychodzi gra Purr Pals będąca symulacją wychowywania wirtualnych kociaków. Program dostępny jest już w Stanach Zjednoczonych w cenie $29.95.

Kickster Online Street Soccer

W tym miejscu można się zarejestrować, aby otrzymać szansę wzięcia udziału w beta testach nowej ulicznej piłki kopanej od firmy Frogster Interactive. Więcej informacji na oficjalnej stronie gry.

Righteous Kill

Firma Merscom poinformowała o prowadzonych pracach nad grą zatytułowaną Righteous Kill, nawiązującą do filmu pod tym samym tytułem, w którym główne role zagrali Robert De Niro i Al Pacino. Jeżeli w tym momencie głośno nabraliście powietrza spodziewając się zapowiedzi produkcji dla twardzieli, to nic z tego. Gra skierowana jest na rynek casual i w dużej mierze polegać będzie na wyszukiwanie znajdujących się na ekranie ukrytych obiektów. Film, podobnie jak i gra światło dzienne ujrzą we wrześniu.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (24 lipca 2008) - ilustracja #2

Wii

Nintendo zapowiedziało nowy kanał, który przyda się z pewnością fotografom-amatorom. Dzięki Digital Print Channel każdy będzie mógł elektronicznie przesłać swoje zdjęcia do laboratorium Fuji. Wykonane tam odbitki przyjadą kurierem wprost pod nasze drzwi. Oczywiście, o ile nie mieszkamy w Polsce.

World of Warcraft

Blizzard opublikował internetowy kalkulator, który w założeniu ma być pomocny graczom lubiącym eksperymentować z przyznawaniem umiejętności nowym postaciom. Kalkulator zawiera talenty dostępne w drugim dodatku do WoW-a, czyli Wrath of the Lich King.

dtp entertainment

Niemiecka firma wydawnicza dtp entertainment zapewniła, że na tegorocznych targach Games Convention w Lipsku zaprezentuje kilka ciekawych tytułów. Wśród nich są m.in. Drakensang: The Dark Eye, Gray Matter, Black Mirror 2, Memento Mori, Crazy Machines i Summer Athletics.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Bleach: Dark Souls

Dinosaur King - 7 Pieces

Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood

Sonic Unleashed

Stormrise

Space Siege

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Warriors Orochi 2

Romance of the Three Kingdoms XI

Shred Nebula

Shaun White Snowboarding

Rayman Raving Rabbids: TV Party - E3 2008

LittleBigPlanet - E3 2008

Precursors - E3 2008

Flock! - E3 2008 - gameplay #1

Flock! - E3 2008 - gameplay #2

Mega Man 9

LEGO Batman: The Videogame - E3 2008 - gameplay

King's Bounty: The Legend - E3 2008

gry