Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka Purr Pals (NDS)

Purr Pals NDS

Purr Pals to kolejna symulacja, pozwalająca na zaadoptowanie zwierzaczka, pochodząca ze stajni Crave Entertainment. Jej adresatami są posiadacze konsoli Nintendo DS.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Purr Pals (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

27marca2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Purr Pals to kolejna symulacja, pozwalająca na zaadoptowanie zwierzaczka, pochodząca ze stajni Crave Entertainment. Jej adresatami są posiadacze konsoli Nintendo DS. Developerzy towarzyszami użytkowników uczynili kociaki, implementując aż czterdzieści ras wraz z ich unikalnymi cechami. Rozwinięcie więzi z pieszczochem stanowi niezwykle istotny element gry – odbywa się to poprzez kupowanie mu niezbędnych akcesoriów i zabawek.

Od razu po uruchomieniu programu wybiera się pupilka, któremu następnie nadaje się imię. Szybko trzeba zdać sobie sprawę z odpowiedzialności, wiążącej się z posiadaniem zwierzęcia – pamiętać należy o wyprowadzaniu go na spacer kilka razy dziennie, regularnym karmieniu i pielęgnowaniu. Oczywiście niewyobrażalne jest zapomnienie o bawieniu się z nim, głaskaniu go i drapaniu po brzuszku. Wszystkie wymienione czynności wykonuje się bez problemów dzięki nieskomplikowanemu interfejsowi konsoli NDS.

Pieszczochowi stworzyć trzeba odpowiednie do jego potrzeb wirtualne środowisko. W trakcie gry może on wchodzić w interakcje ze znajdującymi się w jego otoczeniu przedmiotami (m.in. z zabawkami). Wykorzystując mikrofon wydaje się pupilowi proste komendy głosowe. Jeżeli kotek jest odpowiednio wytresowany, z pewnością zareaguje na słowa swojego pana. Ponadto dobry trening sprawia, że sygnalizuje on każdą swoją potrzebę lub utrapienie oraz wpływa na kształt jego zachowania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.5 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Purr Pals

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (24 lipca 2008)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (24 lipca 2008)

wiadomość24 lipca 2008

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Penny Arcade i Fallout, nowy kanał Wii, koci symulator, kalkulator Blizzarda i inne. Zapraszamy do lektury.