Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCWiiPS2X360
Okładka Summer Athletics (PS2)
OkładkaSummer Athletics (PS2)

Summer Athletics The Ultimate Challenge

Summer Athletics

Summer Athletics The Ultimate Challenge to wyprodukowana przez studio 49Games gra sportowa, pozwalająca graczom stanąć do rywalizacji w 25 konkurencjach letnich igrzysk olimpijskich. Twórcy przygotowali dwie opcje zmagań, oferujące realistyczny i zręcznościowy model zabawy.

Sportowe | olimpiady

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Summer Athletics The Ultimate Challenge Premiera

4lip2008

PC

25lip2008

Wii X360 PS2

Summer Athletics to gra sportowa, umożliwiająca nam znalezienie się pośród rzeszy wirtualnych zawodników, startujących w letnich Igrzyskach Olimpijskich. Za produkcję odpowiada studio 49Games, które dotychczas przodowało w tworzeniu gier o sportach zimowych. Wydaniem tytułu zajęła się ekipa z Hamburgu – dtp entertainment.

Gra oferuje w sumie 25 dyscyplin sportowych, a wśród nich są takie jak pływanie, rzut młotem oraz oszczepem, bieg ze skokami przez płotki, łucznictwo, kolarstwo czy skok o tyczce. Summer Athletics udostępnia tryby Arcade oraz Career, w których skupiamy się na osiąganiu jak najlepszych rezultatów wybranym podopiecznym. Dzięki zaimplementowanemu narzędziu edytora postaci możemy wpierw wykreować wygląd sportowca, którego później zdecydujemy się poprowadzić ku zdobyciu jak największej ilości medali. Oprócz tego dostajemy do dyspozycji cztery tryby trudności dla trybu jednoosobowego, a także opcję multiplayer pozwalającą na wspólne uczestniczenie w konkurencjach sportowych wielu graczom jednocześnie.

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena użytkowników: 6,9 / 10 na podstawie 185 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Summer Athletics The Ultimate Challenge

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Summer Athletics The Ultimate Challenge Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 4.7 GB HDD
  • Windows XP/Vista
PC
Wii
X360
PS2