Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWiiPCPS2X360
Okładka Summer Athletics (Wii)

Summer Athletics The Ultimate Challenge

Summer Athletics

Summer Athletics The Ultimate Challenge to wyprodukowana przez studio 49Games gra sportowa, pozwalająca graczom stanąć do rywalizacji w 25 konkurencjach letnich igrzysk olimpijskich. Twórcy przygotowali dwie opcje zmagań, oferujące realistyczny i zręcznościowy model zabawy.

Sportowe | olimpiady

Okładka Summer Athletics (Wii)

data premiery gry:

4lip2008

PC

25lip2008

Wii X360 PS2

Summer Athletics to gra sportowa, umożliwiająca nam znalezienie się pośród rzeszy wirtualnych zawodników, startujących w letnich Igrzyskach Olimpijskich. Za produkcję odpowiada studio 49Games, które dotychczas przodowało w tworzeniu gier o sportach zimowych. Wydaniem tytułu zajęła się ekipa z Hamburgu – dtp entertainment.

Gra oferuje w sumie 25 dyscyplin sportowych, a wśród nich są takie jak pływanie, rzut młotem oraz oszczepem, bieg ze skokami przez płotki, łucznictwo, kolarstwo czy skok o tyczce. Summer Athletics udostępnia tryby Arcade oraz Career, w których skupiamy się na osiąganiu jak najlepszych rezultatów wybranym podopiecznym. Dzięki zaimplementowanemu narzędziu edytora postaci możemy wpierw wykreować wygląd sportowca, którego później zdecydujemy się poprowadzić ku zdobyciu jak największej ilości medali. Oprócz tego dostajemy do dyspozycji cztery tryby trudności dla trybu jednoosobowego, a także opcję multiplayer pozwalającą na wspólne uczestniczenie w konkurencjach sportowych wielu graczom jednocześnie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran    

Ocena czytelników: 6,3 / 10 na podstawie 183 głosów czytelników.

Gry podobne do Summer Athletics The Ultimate Challenge

Klasyfikacja PEGI Summer Athletics The Ultimate Challenge

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Summer Athletics The Ultimate Challenge

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 4.7 GB HDD
  • Windows XP/Vista
Summer Athletics 2009 w produkcji
Summer Athletics 2009 w produkcji

wiadomość4 lutego 2009

Niemieckie studio 49Games poinformowało wczoraj o pracach nad sportową grą Summer Athletics 2009. W zapowiedzianym na lato 2009 roku, wydawanym przez dtp entertainment tytule będziemy mogli rywalizować w jednej z 28 popularnych letnich dyscyplin sportowych.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 lipca 2008)

wiadomość22 lipca 2008

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór mniej ważnych newsów napisanych krótko, zwięźle i na temat. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o optymalizacji Sacred 2, książkowej trylogii Gears of War, DLC dla Samby de Amigo, kolejnej próbie sił pomiędzy EA i T2 i innych. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (14-20 lipca)
Premiery gier w Polsce (14-20 lipca)

wiadomość21 lipca 2008

W ubiegłym tygodniu półki polskich sklepów nie ugięły się pod ciężarem premierowych gier. Całe szczęście, że moment, w którym nowości dało się policzyć na palcach jednej ręki, przypadł akurat na targi E3. Inaczej bylibyśmy świadkami totalnej posuchy, tym bardziej, że również plany wydawnicze rodzimych dystrybutorów nie wzbogaciły się ostatnio o żaden głośny tytuł.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 kwietnia 2008)

wiadomość25 kwietnia 2008

Variety Map Pack w wersji dla PS3 już dostępny, daty europejskiej premiery Dracula: Origin, Summer Athletics, Dragon Quest Swords: The Masked Queen... oraz nowych Pokemonów, publikacja demonstracji Operation: Darkness, wyniki finansowe Nintendo i UbiSoft – zapraszamy Was do lektury ostatnich w tym tygodniu „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”.

Summer Athletics latem dla fanów sportu

wiadomość16 lutego 2008

Letnia olimpiada coraz bliżej, wobec czego mieszcząca się w Hamburgu niemiecka firma wydawnicza dtp entertainment AG oraz deweloper 49Games wspólnie zaanonsowali nową grę sportową zatytułowaną Summer Athletics.

PC
Wii
X360
PS2