Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2008, 11:23

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 lipca 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór mniej ważnych newsów napisanych krótko, zwięźle i na temat. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o optymalizacji Sacred 2, książkowej trylogii Gears of War, DLC dla Samby de Amigo, kolejnej próbie sił pomiędzy EA i T2 i innych. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór mniej ważnych newsów napisanych krótko, zwięźle i na temat. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o optymalizacji Sacred 2, książkowej trylogii Gears of War, DLC dla Samby de Amigo, kolejnej próbie sił pomiędzy EA i T2 i innych. Zapraszamy do lektury.

Sacred 2

Firma Ascaron Software poinformowała, że dzięki współpracy z Intelem gra Sacred 2: Fallen Angel będzie zoptymalizowana tak, aby być jak najbardziej przyjazną również dla właścicieli notebooków. Aby się jednak o tym przekonać, musimy zaczekać do września, kiedy to powinna nastąpić premiera programu. Polskim dystrybutorem jest firma Cenega Poland.

Gears of War

Epic Games zapowiedziało, że firma wydawnicza Del Rey zajmie się publikacją książkowej trylogii opartej na serii Gears of War. Przypomnijmy, że o Gears of War: The Battle of Aspho Fields, bo taki tytuł będzie nosić pierwszy tom, informowaliśmy Was już na początku stycznia tego roku. Z tą jednak różnicą, że wtedy na okładce widniało nazwisko Stevena L. Kenta a datą premiery miał być 26 sierpnia. Ostatecznie autorką została Karen Traviss, pisarka bardzo dobrze znana fanom książek spod szyldu Gwiezdnych Wojen. Premiera The Battle of Aspho Fields odbędzie się 28 października.

Summer Athletics

Firma Conspiracy Entertainment zapowiedziała, że gra Summer Athletics przeznaczona dla konsol PlayStation 2 i Wii osiągnęła właśnie złoty status i w sklepach pojawi się, zgodnie z harmonogramem, w początkach sierpnia.

Samba de Amigo

Sega zapowiedziała, że gra muzyczna Samba de Amigo, która trafi do sklepów 23 września tego roku będzie jednym z pierwszych tytułów, które doczekają się możliwości ściągnięcia zawartości dodatkowej na konsoli Nintendo Wii. Już w dniu premiery posiadacze programu będą mogli ściągnąć pierwszy zestaw dodatkowych piosokenek: I Want Candy - Bow Wow Wow, Are You Going To Be My Girl?Jet i Mambo Mambo - Lou Bega.

Electronic Arts/Take-Two

Serial zatytułowany „chcemy was kupić, ale wy nie chcecie naszych pieniędzy” zdążył się już chyba znudzić większości czytelników. Ale z kronikarskiego obowiązku musimy wspomnieć, że koncern EA po raz kolejny przedłożył swoją ofertę firmie Take-Two, która tym razem ma czas do namysłu do 18 sierpnia.

Xbox Live Arcade

Major Nelson poinformował, że już jutro w usłudze Xbox Live Arcade pojawi się remake jednego z klasyków Capcomu, czyli 1942: Joint Strike. Oprócz tej wertykalnej strzelanki do dystrybucji via XBLA trafi również Go! Go! Break Steady, połączenie gry muzycznej i logicznej. W obu przypadkach ustalono cenę na 800 punktów Microsoftu.

Persona 3

Koei potwierdziło, że usprawniona wersja gry Persona 3 o podtytule FES trafi również do Europy. Na płycie znajdzie się więc cała oryginalna zawartość oraz nowe rozdziały, które powinny zaoferować co najmniej trzydzieści godzin dodatkowej zabawy. Premiera została ustalona na 17 października. Platformą docelową oczywiście pozostaje PlayStation 2.

Mario & Sonic

Prezes amerykańskiego oddziału Segi poinformował, że gra Mario & Sonic at the Olympic Games na całym świecie sprzedała się w ilości dziesięciu milionów egzemplarzy. Naturalnie chodzi tutaj zarówno o wersję na Wii, jak i na DS-a. Po takim wyniku śmiało możemy spodziewać zapowiedzi kolejnych wspólnych występów obu popularnych maskotek.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Alone in the Dark

Trackmania United Forever

Space Siege

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Spray

Uno Rush

Geometry Wars: Retro Evolved 2

Black Prophecy

Scene It? Box Office Smash

The Wheelman - E3 2008

Warhammer 40,000: Dawn of War 2 - E3 2008 - gameplay

Infinite Undiscovery - E3 2008

Brothers in Arms: Hell's Highway - Z dziennika developera #2

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry