Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiNDS
Okładka Bleach: Dark Souls (NDS)
OkładkaBleach: Dark Souls (NDS)

Bleach: Dark Souls NDS

Bleach: Dark Souls to kolejna gra z serii, nawiązującej do popularnego serialu animowanego, powstałego na kanwie mangi autorstwa Tite Kubo.

Bijatyki | manga i anime | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bleach: Dark Souls Premiera NDS

7października2008

pudełko PL

27marca2009

producent: Treasure wydawca: SEGA wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Bleach: Dark Souls to kolejna gra z serii, nawiązującej do popularnego serialu animowanego, powstałego na kanwie mangi autorstwa Tite Kubo. Niniejsza produkcja jest typową bijatyką, wykorzystującą fikcyjny świat, fabułę oraz postacie znane z anime.

Akcja usytuowana została pomiędzy pierwszym a drugim sezonem serialu. Naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych przeciwników i stopniowe odkrywanie historii bohaterów – wątki fabularne wykraczają także poza treści ukazane w telewizyjnym Bleach.

Podczas potyczki naprzeciw siebie mogą stanąć cztery postacie – jedna z par walczących zajmuje pozycję na drugim planie ekranu, do którego możemy się błyskawicznie przenieść. Pojedynki są bardzo dynamiczne. Uderzenia nie opierają się jedynie na standardowych ciosach – gracz korzysta z różnorakich power-upów, w tym specjalnych kart, usprawniających nasze ataki czy defensywę. W Bleach: Dark Souls wybieramy spośród 44 bohaterów, posiadających unikalne historie, stopniowo przez nas odkrywane.

Dwuwymiarowa grafika jest bardzo kolorowa, a tła aren wykonane są starannie. Każdy pojedynek wiąże się z mnogością efektów wizualnych, , takich jak np. wiązki świateł czy przecinające powietrze błyskawice. Całość utrzymana jest w komiksowym stylu, rodem prosto z Japonii. Walki toczymy na górnym ekranie, dolny zaś przedstawia twarze postaci oraz bonusowe karty, których używamy w trakcie pojedynku. Bleach: Dark Souls udostępnia nam także tryb multiplayer, obsługujący maksymalnie cztery osoby jednocześnie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 6,9 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5.2 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Bleach: Dark Souls cena w dniu premiery: 179,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Bleach: Dark Souls

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Bleach: Dark Souls Wymagania sprzętowe

Nintendo DS

Nintendo DS

  • Wykorzystuje:
  • Nintendo Wi-Fi Connection