Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2008, 10:53

autor: vampire

Wciąż nie wiadomo co stanie się z Hellgate: London

Jak pamiętamy ostatnimi czasy autorzy Hellgate: London - Flagship Studios - mają spore kłopoty, a informacje które otrzymujemy na temat przyszłości ich produkcji są sprzeczne. Głównym problemem jest fakt, iż wciąż nie wiemy, kto właściwie posiada prawa do ich gier, czyli Hellgate: London i Mythos – czy zostały wykupione przez koreańskiego wydawcę HanbitSoft, czy też pozostały w rękach twórców.

Jak pamiętamy ostatnimi czasy autorzy Hellgate: London - Flagship Studios - mają spore kłopoty, a informacje które otrzymujemy na temat przyszłości ich produkcji są sprzeczne. Głównym problemem jest fakt, iż wciąż nie wiemy, kto właściwie posiada prawa do ich gier, czyli Hellgate: London i Mythos – czy zostały wykupione przez koreańskiego wydawcę HanbitSoft, czy też pozostały w rękach twórców. Pomimo tego fani Hellgate’a mogą być spokojni - na jego oficjalnym forum pojawił się post zamieszczony przez Zacka Karlssona, dyrektora Namco Bandai, kryjącego się pod nickiem ozuri, w którym poinformował, że póki co firma nie planuje zamknięcia serwerów gry, a o wszelkich zmianach w tym temacie będziemy na bieżąco informowani.

Wciąż nie wiadomo co stanie się z Hellgate: London - ilustracja #1

Dodał też, że Namco Bandai również nie posiada konkretnych informacji w sprawie praw do gry, dlatego wciąż nie może zająć oficjalnego stanowiska związanego z przyszłością Hellgate: London. Karlsson podkreślił, że firma szanuje fanów gry oraz społeczność jaką stworzyli i postara się znaleźć jak najlepsze wyjście z sytuacji.