Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2008, 13:33

autor: vampire

Electronic Arts zekranizuje swoje gry

Wczoraj koncern EA poinformował o podpisaniu umowy z United Talent Agency dotyczącej realizacji filmów na podstawie swoich gier. Warto zaznaczyć, że z usług tej samej agencji korzysta wielu znanych aktorów, reżyserów, pisarzy czy muzyków. Między innymi należą do nich Harrison Ford, Johnny Depp, James Gandolfini i Wesley Snipes.

Wczoraj koncern EA poinformował o podpisaniu umowy z United Talent Agency dotyczącej realizacji filmów na podstawie swoich gier. Warto zaznaczyć, że z usług tej samej agencji korzysta wielu znanych aktorów, reżyserów, pisarzy czy muzyków. Między innymi należą do nich Harrison Ford, Johnny Depp, James Gandolfini i Wesley Snipes. UTA jako przykłady swoich wysiłków związanych z ekranizacjami gier wymienia takie pozycje jak Army of Two, Need for Speed i Mirror's Edge, co jasno sugeruje, że właśnie te tytuły Elektronicy chcieliby przenieść na ekrany kin i telewizorów. Natomiast obecnie trwają już prace nad animowanym prequelem Dead Space, rysunkowym show telewizyjnym inspirowanym MySims oraz pełnometrażowym filmem na podstawie The Sims.

Electronic Arts zekranizuje swoje gry - ilustracja #1

Richard Klubeck, partner UTA, jest pełen nadziei odnośnie współpracy z Electronic Arts, ponieważ jak mówi, dla tej firmy liczy się przede wszystkim zdanie odbiorców. Na przekonanie się co tak naprawdę wyjdzie Elektronikom z próby podboju Hollywood zapewne będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.