Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 4 lipca 2008, 15:11

Techland wydawcą Tension

Miło nam poinformować, że w planie wydawniczym Techlandu znalazł się psychodeliczny horror - Tension. Jest to dzieło, będące efektem połączenia sił programistów oraz artystów różnych dziedzin - malarstwa, poezji oraz muzyki.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Miło nam poinformować, że w planie wydawniczym Techlandu znalazł się psychodeliczny horror - Tension. Jest to dzieło, będące efektem połączenia sił programistów oraz artystów różnych dziedzin - malarstwa, poezji oraz muzyki. Gracz trafia do tajemniczego, surrealistycznego świata określanego Pustką ( The Void ), w którym wszystko uzależnione jest od Limfy - zachwycającej swym pięknem płynnej substancji, będącej połączeniem energii twórczej, krwi i kolorów palety malarskiej. Aby wydostać się z tego dziwnego, niebezpiecznego miejsca, gracz będzie musiał spotkać się z 11 kuszącymi Siostrami, a także 11 Braćmi - gigantycznymi strażnikami tajemnej wiedzy, przerażającymi Łowcami rodem z sennych koszmarów.

UWAGA: ze względu na mroczny klimat, nasycony erotyzmem, gra przeznaczona jest dla dojrzałych odbiorców.