Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2008, 13:18

autor: vampire

FlatOut: Ultimate Carnage w sierpniu

Jak już wiemy, przewidywana na 11 lipca światowa premiera FlatOut: Ultimate Carnage niestety nie doszło do skutku, jednakże nie przyjdzie nam na nią długo czekać - gra trafi do sklepów 1 sierpnia. Wczoraj firma Empire Interactive potwierdziła, że będzie to tytuł należący do rodziny Games for Windows i w pełni wykorzysta potencjał jej sieciowej usługi – Live.

Jak już wiemy, przewidywana na 11 lipca światowa premiera FlatOut: Ultimate Carnage niestety nie doszła do skutku, jednakże nie przyjdzie nam na nią długo czekać - gra trafi do sklepów 1 sierpnia. Wczoraj firma Empire Interactive potwierdziła, że będzie to tytuł należący do rodziny Games for Windows i w pełni wykorzysta potencjał jej sieciowej usługi – Live. Ponadto będzie posiadał wsparcie dla pecetowej wersji bezprzewodowego pada znanego z Xboxa 360. Polskim wydawcą gry została firma CD Projekt, która podjęła się jej lokalizacji w sposób kinowy, czyli z napisami. Cena ustalona została na poziomie 99,99 zł.

FlatOut: Ultimate Carnage w sierpniu - ilustracja #1

Przypomnijmy, że Ultimate Carnage jest kolejną odsłoną serii zręcznościowych wyścigów, w których nie obowiązują zasady fair-play, a na torze niejednokrotnie dochodzi do zniszczenia pojazdów lub elementów otoczenia. Wato przy tym zaznaczyć, że choć model jazdy jest jak najbardziej arcadowy, to jednak system fizyki całkiem realistycznie odwzorowuje wszelkie stłuczki i zachowanie obiektów. W tej części gry otrzymamy aż 48 różnych pojazdów, 39 tras, rozbudowany tryb kariery oraz kilka trybów rozgrywki. Nie zabraknie także znanych z poprzednich FlatOurów zabójczych dla naszego kierowcy mini-gierek.