Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2008, 15:38

autor: vampire

Nowa gra z Sonikiem w roli głównej tylko na Wii

Wygląda na to, że konsola Wii doczeka się nowej gry z jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w branży wirtualnej rozrywki - Sonikiem. Pierwsza wskazówka pojawiła się już wczoraj, kiedy to użytkownik donkey show zamieścił na forum NeoGAF skan okładki wrześniowego numeru amerykańskiego pisma Nintendo Power.

Wygląda na to, że konsola Wii doczeka się nowej gry z jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w branży wirtualnej rozrywki - Sonikiem. Pierwsza wskazówka pojawiła się już wczoraj, kiedy to użytkownik donkey show zamieścił na forum NeoGAF skan okładki wrześniowego numeru amerykańskiego pisma Nintendo Power. Pierwsze co rzuca się w oczy, to postać słynnego jeża i napis zachęcający do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami z gry zatytułowanej Sonic & The Black Knight. Szybko jednak pojawiły się w sieci opinie, iż jest to zwykły fotomontaż - tak przynajmniej stwierdziły osoby, które dokładniej obejrzały nagłówek. Poniżej możecie zobaczyć omawiany cover:

Nowa gra z Sonikiem w roli głównej tylko na Wii - ilustracja #1

Choć nie możemy być całkowicie pewni czy okładka jest prawdziwa, czy też nie, to co do istnienia samej gry raczej wątpliwości mieć już nie można. Chad Lakkis z serwisu Ripten przeprowadził nieco inne dochodzenie niż zwolennicy fałszowania zdjęć - sprawdził on czy przypadkiem Sega nie wykupiła już domeny z myślą o swoim nowym tytule. Jak się okazuje zrobiła to kilka dni wcześniej - od 2 lipca firma ta jest właścicielem witryny sonicandtheblacknight.com. W takim wypadku jedyne co pozostało to czekać na oficjalną zapowiedź Sonic & The Black Knight.