Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2008, 12:36

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 lipca 2008)

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: JoWooD kontratakuje, deesowe przygody w Egipcie, Geometry Wars na XBLA, Unreal Engine 4 za cztery lata, ciekawostki ze Spore i inne. Zapraszamy do lektury.

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: JoWooD kontratakuje, deesowe przygody w Egipcie, Geometry Wars na XBLA, Unreal Engine 4 za cztery lata, ciekawostki ze Spore i inne. Zapraszamy do lektury.

JoWooD

Firma JoWooD przedstawiła plany ekspansji na kieszonsolkę Nintendo DS. We współpracy z The Games Company i Tivola Publishing zamierza udostępnić posiadaczom tych małych, dwuekranikowych cacek całkiem pokaźną ilość nowych tytułów. A wszystko to jeszcze w tym roku fiskalnym. Poniżej lista programów, które już się ukazały, bądź ukażą w najbliższym czasie. Oprócz nich w chwili obecnej w produkcji znajduje się również gra Neighbours From Hell DS. Jej premiera planowana jest na czwarty kwartał tego roku.

  1. Aquarium DS
  2. Fantasy Aquarium DS
  3. Matchstick Puzzle by DS
  4. Paint by DS
  5. Paint by DS: Military Vehicles
  6. Music Monstar DS in Spain and Portugal

Ankh

Seria Ankh cieszy się sporą życzliwością pecetowych fanów przygodówek. Już wkrótce o jej jakości będą mogli przekonać się również użytkownicy DS-ów, którzy we wrześniu otrzymają grę Ankh: Curse of the Scarab King.

Gamecock

Do produktów oferowanych w cyfrowej dystrybucji przez serwis GameTap dołączą również gry wydawane przez grupę medialną Gamecock. Częścią podpisanej umowy są m.in. mające ukazać się w przyszłości takie tytuły, jak Legendary i Velvet Assassin.

Xbox Live Arcade

Bizarre Creations poinformowało, że najnowsza odsłona serii Geometry Wars w przyszłą środę trafi do usługi Xbox Live Arcade. Koszt programu został ustalony na poziomie 800 punktów Microsoftu.

Spore

Electronic Arts doskonale wie jak podgrzewać atmosferę przed zbliżającą się premierą najnowszej gry Willa Wrighta zatytułowanej Spore. Z tej strony możecie wysłać przyjacielowi lub przyjaciółce samodzielnie wykonaną e-kartkę, zaś w tym miejscu Maxis udostępniło kilka małych programików, które powstały w trakcie produkcji gry.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 lipca 2008) - ilustracja #1

Unreal Engine

Przemawiając na imprezie Gamefest, która odbyła się w Seattle, Mike Capps z Epic Games powiedział, że kolejna, czwarta inkarnacja silnika Unreal Engine powstanie zapewne dopiero przy okazji debiutu konsol następnej generacji. Czyli gdzieś w latach 2012-2018. Troszkę późno, ale trzeba przyznać, że zapowiedzenie czegoś na rok 2018 brzmi trochę jak z podręcznika fabularnej gry science-fiction.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

DC Universe Online

Warhammer 40,000: Dawn of War 2

Final Fantasy XIII

Bionic Commando

Izuna 2: The Unemployed Ninja Returns

Mega Man 9

Monster Madness: Grave Danger

Nitro Stunt Racing: Stage 1

Savage 2: A Tortured Soul

Shattered Suns

Shin Megami Tensei: Persona 3

Killzone 2

Left 4 Dead

Legend: Hand of God

Midnight Club: Los Angeles

Mister Slime

Requiem: Bloodymare

Emergency Room

Secret Agent Clank

Too Human

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Naruto: Path of the Ninja 2

Naruto: Ultimate Ninja Storm - E3 2008

PixelJunk Eden - E3 2008

Spectrobes: Beyond the Portals - E3 2008

Summer Athletics The Ultimate Challenge

Tarr Chronicles: Sign of Pride - E3 2008

Superbikes 2008

Viva Pinata: Pocket Paradise

Smash Court Tennis 3

PT Boats: Knights of the Sea - E3 2008

Project Origin - E3 2008

Street Fighter IV - E3 2008

gry