Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 lipca 2008, 17:24

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Xbox Fun Day 2008 już za dwa tygodnie!

Xbox Fun Day 2008 odbędzie się już za dwa tygodnie. Dzięki Waszym pomysłom i zaangażowaniu na naszym forum oraz forum www.xbox.com znamy już ostateczny kształt zlotu.

Xbox Fun Day 2008 odbędzie się już za dwa tygodnie. Dzięki Waszym pomysłom i zaangażowaniu na naszym forum oraz forum www.xbox.com znamy już ostateczny kształt zlotu. Poniżej prezentujemy małe podsumowanie:

TURNIEJE

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w ankiecie, ostatecznie wybraliście następujące gry, w które zagracie na zlocie:

  1. Halo 3
  2. Pro Evolution Soccer 2008
  3. Project Gotham Racing 4

Na Wasze specjalne życzenie odbędzie się mini turniej Rock Band. Prosimy o zorganizowanie się w 4-osobowe zespoły i przygotowanie ciekawych, fantazyjnych przebrań. Najbardziej szalona ekipa zostanie nagrodzona ciekawymi nagrodami.

HARMONOGRAM

Dzień 1

Od godziny 14:00 zaplanowaliśmy przyjazd uczestników i ich rejestrację oraz zakwaterowanie. W godzinach od 14:00 do 19:00, co 60 minut na lini Nowy Targ – Niedzica będzie kursował specjalny autobus Xbox 360 dla uczestników zlotu, który dostarczy zainteresowanych na miejsce imprezy.

Dla wszystkich przybyłych czekają atrakcje na wolnym powietrzu: jak np. siatkówka plażowa. Cały czas będzie działać strefa Xbox 360, gdzie na kilkunastu stanowiskach będzie można pograć w największe hity. A od godziny 17:00 rozegramy turniej PGR 4.

Wieczorem odbędzie się oficjalne rozpoczęcie Xbox Fun Day 2008. Dodatkowo na zgromadzonych czekać będzie mini turniej w Rock Band. Resztę wieczoru wypełni wspólna integracja przy muzyce i grillu.

Dzień 2

To dzień główny zlotu, na który organizatorzy zaplanowali najwięcej atrakcji. Prócz dostępnych cały czas aktywności na wolnym powietrzu oraz strefy Xbox 360, będą to:

  • Turnieje PES 2008 oraz Halo 3,
  • Liczne konkursy (szczegóły na ich temat znajdziecie pod tym adresem)
  • Sesja panelowa podczas której wystąpi gość specjalny – People Can Fly oraz zaprezentowana zostanie najnowsza gra Too Human (która następnie będzie udostępniona do testów). Podczas spotkania ludzie odpowiedzialni w Polsce za konsolę Xbox 360 będą odpowiadac na Wasze pytania,
  • Dzień zakończy się wspólnym grillowaniem.

Dzień 3

Ostatni dzień zlotu to czas pożegnań i wyjazdów. Zachęcamy jednak do zwiedzania okolicznych atrakcji na własną rękę. Na chętnych czeka rafting, spływ Dunajcem czy piesze wycieczki. W godzinach od 12:00 do 17:00, co 60 minut na lini Niedzica – Nowy Targ będzie kursował autobus Xbox 360 odwożący uczestników zlotu.Na laureatów wszystkich konkursów czekać będą atrakcyjne nagrody

Xbox Fun Day 2008 już za dwa tygodnie! - ilustracja #1

Z przyjemnością informujemy również, że wraz z organizatorem zlotu Xbox Fun Day 2008 uznaliśmy, że najwięcej ciekawych pomysłów i pytań związanych z tegoroczna imprezą zgłosiła czytelniczka o ksywce soulcalibur4. To właśnie dla Niej na zlot zostanie przygotowany specjalny zestaw VIP. Gratulujemy!

Pierwsza edycja imprezy Xbox Fun Day została zorganizowana w dniach 17-18 sierpnia 2007 w Pobierowie, a relację z niej znajdziecie pod tym adresem.