Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 lipca 2008, 22:02

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: F.E.A.R.: Perseus Mandate

„Nieoficjalny poradnik do gry F.E.A.R.: Perseus Mandate składa się z kompletnego opisu przejścia wszystkich siedmiu interwałów. Prowadzi gracza w taki sposób, by ten mógł bez większych problemów radzić sobie z przeciwnikami."

„Nieoficjalny poradnik do gry F.E.A.R.: Perseus Mandate składa się z kompletnego opisu przejścia wszystkich siedmiu interwałów. Prowadzi gracza w taki sposób, by ten mógł bez większych problemów radzić sobie z przeciwnikami. W początkowych misjach zwracam uwagę na wiele szczegółów, natomiast później tylko doradzam, jak najlepiej wyczyścić dany obszar, proponując jedynie miejsca, z których najdogodniej prowadzić ostrzał. Poradnik zawiera także informacje o elementach wyposażenia, które przydadzą się w późniejszych starciach z wrogami oraz podaje położenie wzmacniaczy odruchów i strzykawek zwiększających (na stałe) poziom zdrowia (wyróżnionych w tekście kolorem zielonym). Życzę miłej zabawy.” - „Harpen”

F.E.A.R.: Perseus Mandate - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry F.E.A.R.: Perseus Mandate w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.