Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka F.E.A.R.: Perseus Mandate (PC)
OkładkaF.E.A.R.: Perseus Mandate (PC)

F.E.A.R.: Perseus Mandate PC

FEAR: Perseus Mandate

Perseus Mandate to drugi dodatek do gry F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon, pierwszoosobowej strzelaniny z 2005 roku, która odniosła spory sukces komercyjny. Podobnie jak w przypadku pierwszego rozszerzenia, za powstanie programu odpowiada firma TimeGate Studios, Inc.

To jest dodatek do gry F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon.

Akcji | FPP | horror | strzelanki

F.E.A.R.: Perseus Mandate Premiera PC

6listopada2007

pudełko PL

29listopada2007

producent: TimeGate Studios wydawca: Sierra wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do F.E.A.R.: Perseus Mandate

Doom 3

Aliens vs Predator 2

Hellforces

Perseus Mandate to drugi dodatek do gry F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon, pierwszoosobowej strzelaniny z 2005 roku, która odniosła spory sukces komercyjny. Podobnie jak w przypadku pierwszego rozszerzenia, za powstanie programu odpowiada firma TimeGate Studios, Inc., znana głównie z serii Kohan.

Z racji tego, że koncern Sierra Entertainment, Inc. nie dysponuje prawem do kontynuacji fabuły zapoczątkowanej w pierwowzorze (w rękach firmy jest wyłącznie tytuł, cała reszta należy do studia Monolith Productions, Inc.), autorzy zdecydowali się opowiedzieć w drugim rozszerzeniu jeszcze raz tę samą historię, ale z perspektywy innej drużyny komandosów. Wcielając się w rolę nieustraszonego żołnierza jednostki F.E.A.R., powrócimy do kompleksu Armacham z zadaniem znalezienia informacji na temat tajemniczego projektu Perseusz. Zanim to jednak nastąpi, trzeba będzie uporać się z liczną armią klonów, co sprowadza się do nieustannej wymiany ognia z wrogami za pośrednictwem bogatego arsenału środków zagłady. Wśród doskonale znanych broni, znalazły się trzy nowe pukawki: Advanced Rifle, Grenade Launcher oraz Chain Lightning Gun. Dodatek prezentuje nam również nowego przeciwnika, którym jest Nightcrawler.

F.E.A.R.: Perseus Mandate jest samodzielnym dodatkiem, a to oznacza, że do jego uruchomienia nie jest wymagana podstawowa wersja gry.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 16  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 764 głosów czytelników.

F.E.A.R.: Perseus Mandate cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI F.E.A.R.: Perseus Mandate

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

F.E.A.R.: Perseus Mandate Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 8 GB HDD
  • Windows 2000/XP/Vista