Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2008, 09:31

autor: Vercetti

Betatesty Wrath of the Lich King nie dla uczestników Worldwide Invitational?

W czasie czerwcowej imprezy Blizzard Worldwide Invitational 2008 producent Diablo III wręczał swoim gościom drobne upominki w postaci minipetów do World of Warcraft oraz kluczy, uprawniających do udziału w betatestach jednego z kolejnych projektów utytułowanego studia.

W czasie czerwcowej imprezy Blizzard Worldwide Invitational 2008 producent Diablo III wręczał swoim gościom drobne upominki w postaci minipetów do World of Warcraft oraz kluczy, uprawniających do udziału w betatestach jednego z kolejnych projektów utytułowanego studia. Podczas gdy wielu spodziewało się, że będzie tu chodziło o testy Wrath of the Lich King, dodatku do WoW-a, przedstawiciel grupy Blizzard Entertainment oświadczył, że wcale nie ma takiej gwarancji.

Betatesty Wrath of the Lich King nie dla uczestników Worldwide Invitational? - ilustracja #1

Na francuskojęzycznym forum sieciowego Warcrafta reprezentant deweloperów dał do zrozumienia, iż goście paryskiego konwentu nie mogą być pewni, czy otrzymany przez nich kod umożliwi im dostęp do bety Lich Kinga. Dlatego jeśli chcą sprawdzić w akcji drugie rozszerzenie do World of Warcraft, powinni raczej skorzystać z tradycyjnej opcji zapisów i za pośrednictwem swojego konta do gry zgłosić się do losowania szczęśliwych użytkowników.

Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy ruszą oficjalne betatesty produktu, jednak mając na uwadze fakt, że w piątek Blizzard zaczął rejestrować chętnych na wyprawę do nowych zakątków Azeroth, od startu przedsięwzięcia dzieli nas już tylko kilka tygodni. Rynkowy debiut finalnej wersji Wrath of the Lich King ma z kolei nastąpić pod koniec bieżącego roku.